1 c Alytus
Sekmadienis, Lapkričio 29d.
SportasFutbolas
2019 Gegužės 24d.
18

Taurės turnyrą DFK „Dainava“ baigė Marijampolėje (ATNAUJINTA)

titleAlytaus vartus Marijampolėje laikė ne vartininkas. DFK „Dainava“ strategas K. D. Ronningstad nepaneigė, kad vartuose stovėjo ne į rungtynes su komanda vykęs tikrasis vartininkas, o aikštės žaidėjasDomanto Aleksyno nuotr.

„Be komentarų“, - taip paskutines Alytaus DFK „Dainava“ rungtynes Marijampolėje apibūdino už komandą sergantys „Dzūkų tankai“.

Fanams – skaudu, jų aktyviai palaikoma ekipa, pernai prasibrovusi iki LFF taurės turnyro pusfinalio, šiemet kelią baigė 16-finalyje. Šįkart specialisto iš Norvegijos Kim Daniel Ronningstad treniruojama DFK „Dainava“, prieš tai namuose pralaimėjusi iš eilės 3 LLF I lygos susitikimus, krito prieš naujokus Marijampolėje.

Rungtynes dėl LFF taurės 8-finalio bilieto alytiškiai pralaimėjo buvusio dainaviškio trenerio Gedemeno Jarmalavičiaus vadovaujamai II lygos debiutantei „Marijampolė city“ komandai.   

DFK „Dainava“ Marijampolėje 3:4 (3:3; 1:2) nusileido po pratęsimo. Lygiai tokiu pačiu rezultatu 4:3 (1:1; 0:1) po pratęsimo ir baudinių pakeliui į LFF 16-finalį dainaviškiai buvo įveikę Kalvelių (Vilniaus r.) „Ave.Ko“.

Įdomi detalė – Alytaus vartus Marijampolėje saugojo ne tikrasis vartininkas, o žaidėjas. DFK „Dainava“ strategas K. D. Ronningstad nepaneigė, kad vartuose stovėjo ne rungtynių dieną gimtadienį šventęs, su komanda į Marijampolę vykęs vartininkas Deividas Mirijauskas. „Deja, buvo priežasčių, kodėl vartus saugojo ne vartininkas“, - pridūrė treneris, tačiau situacijos komentuoti plačiau nepanoro.  

Į starto sudėtį neįtraukus D. Mirijausko ir be atsarginio vartininko į Marijampolę atvykusiems alytiškiams teko eksperimentuoti. Vartai buvo patikėti vienam perspektyviausių jaunųjų dainaviškių aikštės žaidėjų Nedui Labukui. Pasak rungtynes mačiusiųjų, nors pirmąjį įvartį ir prasileido jau 2-ąją minutę, žaidėjas vartuose nepasimetė ir per pirmąjį kėlinį iš viso praleido 2 įvarčius, o rezultatą prieš pertrauką sušvelnino Andrius Kazakevičius (2:1).

Net ir pakankamai beviltiškoje situacijoje dainaviškiai surado jėgų priešintis, o antrojo kėlinio viduryje pasižymėjus legionieriui iš Kolumbijos  Jose Luis Balanta Caracas ir tam pačiam A. Kazakevičiui ėmė pirmauti 3:2. Rungtynių pabaigoje rezultatą išlygino Gytis Urba (3:3).

Paskutinėmis minutėmis pergalę dar galėjo išplėšti DFK „Dainava“, tačiau Renatas Banevičius, deja, nerealizavo 11 m baudinio. Nuo tos pačios žymos pratęsimo metu G. Urba buvo taiklus ir į pirmąjį jų istorijoje LFF taurės 8-finalį ištempė G. Jarmalavičiaus „sičius“.

ATNAUJINTA

Kitiems alytiškiams futbolininkams LFF taurės 16-finalio etape sekėsi permainingai. Buvęs dainaviškis vartininkas Martynas Matijoška, šį sezoną žaidžiantis už Kėdainių „Nevėžį“, prasileido jau 4 minutę, tačiau atsitiesė ir po trijų Areto Gėgžnos įvarčių svečiuose 3:1 nugalėjo „Pakruojį“.

Buvusio dainaviškio Domo Ivanausko komanda, šiemet savo 100-metį švenčianti Kybartų „Sveikata" 1:0 įveikė Alytaus futbolo „sala" Kazlų Rūdoje šiemet tapusią buvusią G. Jarmalavičiaus ekipą „Šilas". Jo gretas 16-finalyje gynė alytiškiai Artiom Spelman, broliai Irmantas ir Renaldas Stankevičiai  Mindaugas Strauka ir buvęs dainaviškis Benas Spietinis, rungtynėms buvo registruotas ir Povilas Gavėnas, o Modestas Atmanavičius nežaidė.

Buvusio dainaviškio, legionieriaus Yudai Koike, atstovaujamas „Kupiškis" po pratęsimo ir baudinių 0:3 (0:0) namuose nusileido Kretingos „Minijai". Buvęs Alytaus japonas pradėjo šeimininkams visiškai nerezultatyvia tapusią 11 m seriją.


Komentarai

18
Komentuoti
suniui2019-06-02
Nemoki , nelysk kur nesupranti.
Šunims 2019-05-28
Šunys gal galit padaryt viską geriau??? Jaigu taip tai prašom veikit neloją. O tiėms kas palaiko Dainava tai viskas bus gerai:-)
Ramus2019-05-27
Dažnai ir geriausioms komandoms būna nesekmių ruožas. Reikia palaikyti, paremti savo komandą, o ne pilti pamazgas.
Alytus2019-05-26
Tas vartininkas 50euru gauna uz men ko jus is jo norit .kad butu kaip vandersaras ziauru...be pinigu nera nieko o lauzyt save uz dyka..deivai eik mokytis ir dirbt laisvalaikiuj pazaisi o uzdirbsi 10kartdaugiau nei gauni.
JR2019-05-26
Vadinamas pirmas vartininkas irgi nepanašus į vartininką o antro neturi Dainava toks neregėtas atvejis Lietuvos futbole gal tai Norvegijoje populiaru.
geras2019-05-26
Kam jaunuoli kaltinti, kur antras vartininkas?
Čia2019-05-26
Ne vartininkas kaltas o Dainavos strategai, visi žino kada 100-šmtadieniai būna o varžybas pagal susitarimą gali žaisti ir vidurį savaitės.
Vartininkui Mirijauskui2019-05-26
Visi žino, kad vartininkas, užsimanė pagert po paskutinio skambučio, o dar po to išpuolė gimtadienis, tai taip gavosi, kad metė komandą per bortą. Geriau čerka nei garbė ir atsakomybė. Tikiuosi fanai su juo pasikalbės savo kalba.
Nu2019-05-26
Gali galvas laikyti kur nori jeigu žaisti nemoki.
minime2019-05-26
Vyrai pakeliam galvas, fanai jumis tiki !! o geriau rezultatai ilgame laikotarpi, negu vienas sezonas geras ir visa kita krahas
Ar2019-05-25
Matėt tokį filmą apgaulės meistrai...
valdas2019-05-25
Ką nėra vadybininko"Dainavoje" ? Tikrų sirgalių ir dzūkų tankų tikrai susidarytų apie1000 o gal ir daugiau. Visiems sumetus po 10 EUR..jau būtų 10000,o dar iš bilietų kažkiek surinkus galima sukomplektuot neblogą alytiškių komandą. O dabar gėda Alytuj prisiminus 1975 m. kai Dainava buvo Lietuvos čempionu
Zmogus2019-05-25
Geda geda dar a lyga galvojo ziauru galetu tas jaunimas zaist pradet nes tik nosis uzriete vaikato jau geriau kad alt uz silus zaistus visokius o ne namie vietoij bet pagal trenerius jie nurasyti nes negali zaist buvau ziuret twi strauka stankevicius ivanauskas drasiai galetu zaisti tikiuosi vidzgirio komanda atgims susirinks likudius alt ir pasistiprins kitais ir duos kova alytuje nes geda jau
Futbolas2019-05-25
Dainava baisu kazkas be viresniu komanda jokio menteliteto gauna viska is eiles zaidimas be minties jai ne du juodukai butu aplamai ziauru o apie sila ir jo desenta tai nebuvo gaveno atmanaviciwus isodos rackaus beniusio antra lyga dainavai
Va2019-05-25
Čia kažkas labai blogai, trūksta žodžių iš komandos padarė cirko klounus , kas klubui vadovauja , jie visai nesupranta nieko apie futbolą , kas čia vyksta, baisu.
lape2019-05-25
Lazybos - statybos. Specialistas is Norvegijos negalejo paaiskint, tegul kazkas paaiskina kodel ne vartinankas vartus laike. Apsijuoket ant visos Lietuvos
Ir dar2019-05-25
Vartus saugojo ne vartininkas, tai apsauginį statykit, o ne jauna gerą aikstes zaideja
Mėsa2019-05-25
Malė šūdą apie A lygą, treneris be kategorijos savamokslis, vartuose zaidejas, kas dar gali but blogiau. Gaila jaunu alytiškių, nuo City gaut.
traffix.lt