9 c Alytus
Penktadienis, Spalio 30d.
AlytusSportasRankinis
2019 Gegužės 24d.
0

„Varsai-Stronglasui“ – premija už sezono pasiekimą (GERIAUSI ŽAIDĖJAI)

title8-ąjį trofėjų nuo 2011-ųjų metų iškovojusius rankininkus miesto vadovai nudžiugino ne tik dėmesiu, tačiau ir apdovanojimu. Už naujausią pasiekimą varsiečiai iš savivaldybės sulauks 15 tūkst. Eur premijos

Baigtas Lietuvos rankinio sezonas.

Šalies aukščiausios rankinio lygos bronzą laimėjusią Alytaus rankinio klubo „Varsos-Stronglaso“ komandą priėmė miesto meras Nerijus Cesiulis ir savivaldybės administracijos direktorius Rolandas Juonys.

Jau 8-ąjį trofėjų nuo 2011-ųjų metų iškovojusius rankininkus miesto vadovai nudžiugino ne tik dėmesiu, tačiau ir apdovanojimu. Už naujausią pasiekimą varsiečiai iš savivaldybės sulauks 15 tūkst. Eur premijos.

Birštone vykusiame uždaryme Lietuvos rankinio federacijos prezidentas Donatas Pasvenskas pastebėjo, kad sezonas buvo įtemptas ir nenuspėjamas, o finalai dovanojo daug gražių rankinio akimirkų.

Alytaus „Varsa-Stronglasas“ pateko į ketvirtfinalį, čia serijoje iki 2 pergalių 2:1 įveikė Kauno „Ąžuolą-KTU“, pusfinalyje 0:2 nusileido čempionui Klaipėdos „Dragūnui“, o mažajame finale 2:1 nugalėjo praėjusio sezono medalininką ir Lietuvos rankinio taurės savininką Kauno „Granitą-Karį“.

Į Lietuvos rankinio lygos geriausių sezono žaidėjų apdovanojimus pateko 5 varsiečiai.

Žygimantas Micevičius naudingiausio lygos rankininko nominacijoje užėmė 2 vietą, taip pat antras jis liko geriausių lygos įžaidėjų sąraše.

2 vieta geriausias dešiniojo pusiau krašto pozicijoje buvo įvertintas Nedas Buronko.

Geriausių gynėjų rikiuotėjas antras – Remigijus Čepulis.

Gintautas Adamkevičius ir Rokas Lastauskas geriausių krašto žaidėjų rikiuotėje buvo įvertinti 3 vieta.


Komentarai

0
Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
traffix.lt