1 c Alytus
Antradienis, Gruodžio 1d.
VideoreportažaiAlytusPolitika
2019 Gegužės 23d.
5

Vicemeras – Š. Klėgeris, administracijos vadovas – R. Juonys (ATNAUJINTA)

title

Antru mėginimu paskirtas antrasis Alytaus miesto mero, socialdemokrato Nerijaus Cesiulio pavaduotojas. Juo tapo Šarūnas Klėgeris. Už šį konservatorių atstovą vicemero poste balsavo 19 tarybos nariai iš 22 užsiregistravusių. Ankstesniame posėdyje į vicemerus siūlytas konservatorius Povilas Labukas reikiamo palaikymo nesulaukė.

Š. Klėgeris save pristatė kaip savivaldos naujoką, tačiau jau 10-metį esantis šalia politikos. Politikas taip pat prisiminė, kad per savivaldos rinkimus jis buvo konservatorių kandidatas į miesto merus.

„Esu triatlonininkas, todėl turiu valios“, - pagrindines savo charakterio savybes pristatė Š. Klėgeris. Iki patvirtinimo jis dar nedrįso prognozuoti, kokias veiklas kuruos. Bet kuriuo atveju, vicemero darbą ponas Šarūnas pradės gegužės 27 d.

Konservatoriaus kandidatūrą į antrąją mero pavaduotojo vietą palaikyti kvietė socialdemokratas, buvęs miesto meras Jurgis Krasnickas.

Alytaus miesto savivaldybės administracijos direktoriumi patvirtintas socialdemokratas Rolandas Juonys. Iki šiol jis dirbo mero N. Cesiulio patarėju. Už kandidatą balsavo 18 iš 22 užsiregistravusių politikų. R. Juonys eiti pareigas pradėjo iškart.

Pirmoji naujojo miesto mero N. Cesiulio komandoje pradėjo dirbti ir pirma vicemere balandžio 18 d. išrinkta socialdemokratė Jurgita Šukevičienė.

ATNAUJINTA

Alytaus miesto savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoja buvo pasiūlyta dabartinė finansų ir investicijų skyriaus vedėja Neringa Rinkevičiūtė, apskritai savivaldoje dirbanti daugiau nei 18 metų. Jos kandidatūrą palaikyti kvietė buvęs administracijos direktorius Vytautas Jastremskas.

N. Rinkevičiūtės kanditatūrai pritarė 19 iš 22 tarybos narių.


Naujausios žinios

Komentarai

5
Komentuoti
Na...2019-05-24
Limonadinis Džo...
sveikuolis2019-05-24
Šaunuolis Klegeris sekmes naujame etape , pats gali daug nuveikti alytaus žmonems ! tik išlik savimi
Nuomonė2019-05-24
Turės būti gerai - rinktis taigi nėra iš ko...
Vizija2019-05-23
Reikalingi skubūs ir teisingi sprendimai. Užpakalio sukimas tarp siūbuojančių girnų, ilgai sveikas nebus.
Miest2019-05-23
Sveikinimai. pasitikėjimas didelis. Nenuvilkite
traffix.lt