0 c Alytus
Sekmadienis, Lapkričio 29d.
VideoreportažaiSportasFutbolas
2019 Gegužės 20d.
21

Namų starto „prakeiksmas“: kaip ir pernai – vėl 3 nesėkmės iš eilės (©️ VIDEOĮRAŠAS)

titleAlytaus futbolo sirgaliai laukia nesulaukia pirmosios dainaviškių pergalės namų stadioneAlytausgidas.lt nuotr.

Teoriniais skaičiavimais, po namų rungtynių turėjusi tapti viena iš LFF I lygos lyderių, DFK „Dainava“ kiek netikėtai pralaimėjo abu pirmus susitikimus Alytaus stadione ir po nesėkmių su Kauno bei Vilniaus A lygos komandų dubleriais, savo pajėgumą turės įrodinėti iš naujo.

Po 8 turų dainaviškiai – aštunti, priekin praleidę ne tik lyderį Telšių „Džiugą“ ir Gargždų „Bangą“, tačiau ir jau įveiktus „Šiaulius“, „Vilniaus vytį“ bei kitus priešininkus („Stumbro“ dublerius, Kėdainių „Nevėžį“ ir „Jonavą“).

Šiandien pas dzūkus atvyksta priešpaskutinėje vietoje esanti Kretingos „Minija“, regis, lengvesnis varžovas, tačiau dainaviškius po grubios jų vartininko klaidos nugalėję Vilniaus žalgiriečių dubleriai prieš išvyką į Alytų taip pat tūnojo turnyro lentelės dugne.

Kad „Minija“ gali netapti lengvu grobiu gali liudyti ir jų pergalė svečiuose prieš minėtą sostinės žalgiriečių jaunimą. Be to – ne kiekvienos komandosi treneriui patikima Lietuvos jaunimo rinktinė, jai vadovauja kretingiškių strategas Valdas Trakys. Šis specialistas dainaviškius gerai pažįsta nuo praėjusio sezono, kai jo vadovaujama „Palanga“ pajėgumą prieš LFF I lygos sidabro medalininką Alytų įrodė 3:0 ir 2:0 ir išsaugojo vietą LFF A lygoje.

Įdomu, kad praėjusio sezono DFK „Dainava“ pirmus 3 susitikimus namuose baigė nesėkme. Sirgaliai tikisi, kad ir būdami ypatingai jaunos sudėties, minuso su „Minija“ ir trečiojo pralaimėjimo iš eilės savo stadione šiemet išvengs, o kas svarbiausia – atidarys namų rungtynių įvarčių sąskaitą. Kaip jau tampa tradicija, Alytaus ekipoje rezultatyviausi yra legionieriai – Jose Luis Balanta Caracas (6 įvarčiai) ir Kyrylo Silič (4). Pastarasis ukrainietis į DFK „Dainavą“ grįžo po sezono Sandavaguro (Farerai) „07 Vestur“, o kolumbietis atvyko iš Zamoros (Meksika) „Realo“.

ATNAUJINTA

Nei legionieriai, nei kiti dainaviškiai rungtynėse su Kretinga nepasižymėjo, 72 min. praleido įvartį, rezultatą mėgino išlyginti iki pat rungtynių pabaigos ir per pridėtas 5 min., tačiau to padaryti nepavyko.

Dainaviškių namų rungtynių „prakeiksmas“ tęsiasi: kaip ir praėjusiame sezone, gerą startą I lygoje Alytaus komanda vėl pratęsė tragišku startu namuose, pakartoti 3 pralaimėjimai iš eilės.

Šiemet per vieną savaitę sužaistose namų kovose DFK „Dainava“ 0:2 nusileido Kauno „Stumbro“, 0:1 - Vilniaus „Žalgirio“ dubleriams, o tokiu pat rezultatu - ir Kretingos „Minijai“.

Per pirmuosius 3 namų mačus namuose pernai  dainaviškiams taip pat nepavyko iškovoti nė taško – 0:1 teko pralaimėti Telšių „Džiugui, 1:2 – Utenos „Uteniui“ ir 2:3 – „Pakruojui“. 

 


Naujausios žinios

Komentarai

21
Komentuoti
Valdas2019-06-04
Prisiminus 1975 m.tai tik verkti norisi nuo tokio futbolo ! Gal ir yra gerų žaidėjų Alytuje bet kas juos surinks jai vadyba visiškas 0.
Taip2019-05-21
Mušimas kamuolio į priekį tai vida mintis.
Alytaus futbolo sirgalis2019-05-21
Gaila DFK Dainava sirgaliu kurie susirenka pažiureti futbola o mato kaškoki "košes maišyma". Žaidime nera taktikos, strategijos, futbolo žaidimo minties, mastimo. Vis tas pats ir tas pats. Nenoriu kartot man suprantamas jau išsakitas mintis, bet veiksmai reikalingi ir turi buti atliekami. Vartininkas (?) - taip silpna vieta komandoje. bet trenerio lygis akivaidžiai savo sprendimais rungtiniu metu ir "bagažu" atneštu į rungtinių eigos formavima neatitinka Lietuvos 1 lygos ligio. Sutiksiu, kad 2018 tai pat buvo pralošta, bet jau tada jautiesi komandos žaidime ideja ir taktika.
Nu2019-05-21
Kokia tau jauna komanda po 20 m.žaidėjams.
rimtas2019-05-21
Gal nerteikia "parintis", pernai irgi buvo duobė. Komanda jauna, ambicinga- viskas susitvarkys. Palaikom.
ir2019-05-21
Logiška butu treneriui trauktis. 3 pralaimejimai is eiles.
Nelieka mieste2019-05-21
nei futbolo, nei krepšinio, nei vieningų miesto komandų sirgalių. O Dainavos vadyba - žemiau kritikos. Nejaugi mieste neliko, kas galėtų suvienyti verslininkus ir visuomenę pamilti sportą?
Vidicius2019-05-21
Baliukonis būtų daug geriau nei šis atgyvenęs norvegiškas žaidimo stilius, kur vyrauja tolimi perdavimai, lenktynės krašte ir jei pasiseks tai skersas aukštas perdavimas į baudos aikštelę, kur turėtų būti milžinas puolėjas, bet gi jo pas mus nėra. Rungtynėse su Fk "Minija" berods tik vienas Alano perdavimas baudos aikštelėje buvo tikslus ir jis buvo į kojas.
ir2019-05-21
Valdzia taupo, o kas apie A lyga kalbejo, ar ir ten butu taupe. Daug susitaupo kai isvis nezaidi. Protokole 450 ziurovu ir treneris Baliukonis.Ziurovu buvo max 200, o kas treneris?
Mira2019-05-21
Ne treneris kalciausias...jus paziurekite, kokia sudetis. Valdzia taupo, mokedami jiems grasius arba visai nemokedami:)
geras2019-05-21
Ir pernai, ir šiemet tas pat- kai tik išeinam į "namų" aikštę- pravalas. Kokia čia, "namų" aikštė jeigu pagrindinei miesto komandai valdžia neleido pasidaryti nei vienos treniruotės savo aikštėje. Ir taip metai iš metų.
Ha2019-05-21
Nufyrina, nenufyrina, bet komandą surinkdavo gerą.
TRENERI LAUK2019-05-21
KOL DAR NEVELU REIKIA ATLEISTI TRENERI
gaila2019-05-21
Gaila jaunimo ir siaip prastos rungtynes, tuoj neliks ziurovu. Sunku suprast komandos vadovus, kam tas norvegas reikalingas. Svetima pavarde, nes kategorijos neturi, ar Alytuj nera geresnio trenerio
Tep tep2019-05-21
Gintas per brangus komandai. Jis labai dauk pinigo sau nufirfina. O dėl lopų tai Alytus turi ir rimtesnių lopų, tai vidzgiris su jų treneraku.
Tai2019-05-20
Reiks sugrazinci gintų
lopai 2019-05-20
lopai ir treneris ir valdzia kausu kausai nedarykit alytui gedos debilai
He he he2019-05-20
Tai kad jie nuo baudos linijos iki vartų pilkės nedaspiria :) Futbolistai... )
Nu2019-05-20
Viską galima apibūdinti dviem žodžiais: Gry -bai
rytas2019-05-20
geda geda blet pralost autsaideriam geda
gedas2019-05-20
Tai ar pirksim vartininka
traffix.lt