10 c Alytus
Antradienis, Rugsėjo 17d.
2019 Gegužės 20d.
2

Kaltinimus užpuolimu ir smaugimu Skraičionyse seimūnas neigia (ATNAUJINTA. PAPILDYTA)

title

Savaitgalį Alytausgidas.lt informavo apie įvykį Skraičionyse (Alytaus r.), kur skelbimų lentoje vyras pakabino europarlamentaro agitacinį plakatą.

Kaip buvo skelbta, grįždamas į namus vyras pamatė, kad prie skelbimų lentos stovi tamsios spalvos „Volvo“ automobilis, o kažkoks asmuo plėšo ką tik  pakabintą plakatą. Vietoje jo buvo pakabinti kitų politikų plakatai. Dėl šių gegužės 17-osios vakaro įvykių vyras kreipėsi į policiją.

Po savaitgalio žiniasklaidą pasiekė dar viena žinia apie to paties vakaro įvykius. Į policiją kreipęsis asmuo pranešė, kad prie skelbimų lentos, sėdint „Volvo“ automobilyje, prie automobilio priėjo P. V., atidarė dureles, griebė už kaklo, pradėjo smaugti ir šaukė „Aš tave pamokysiu!“.

Alytausgidas.lt naujienų portalo žiniomis, konfliktas kilo dėl nuo skelbimų lentos nuplėšto plakato su europarlamentaro Bronio Ropės atvaizdu, o P. V., vyras, kuris pirmas kreipėsi į policiją – ne eilinis politinių plakatų platintojas, jis – Alytaus rajone (Dzūkijos  apygardoje nr. 69) išrinktas seimūnas, Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos frakcijos Seime narys Petras Valiūnas.

Alytaus apskrities vyriausiame policijos komisariate (VPK) dėl gegužės 17-osios įvykių Skraičionyse ir fizinio skausmo sukėlimo pradėtas ikiteisminis tyrimas.

ATNAUJINTA

Užpuolimu kaltinamas politikas kontaktą neigia.

Kaip mūsų portalui tvirtino P. Valiūnas, jis Skraičionyse, prie skelbimų lentos, spėjo pamatyti tik nuvažiuojantį „Volvo“ automobilį ir į jo pusę sušuko, kad kreipsis į policiją.

Pasak politiko, kabindamas reklamas, jis matė savo kolegos Roberto Šarknicko, taip pat Ingridos Šimonytės plakatą, užkabino B. Ropės, o grįžęs rado minėtos kandidatės į prezidentus ir naujus skelbimus, kuriuose buvo tik konservatorių kandidatų į Europos parlamentą atvaizdai. 

PAPILDYTA

Kaip informuoja policija, jos gautame pareiškime pareiškėjo yra nurodoma, kad gegužės 17 d. apie 20 val. Alytaus r., Skraičionių k., jam sėdint automobilyje, priėjęs Seimo narys (g. 1961 m.) sukėlė fizinį skausmą kitam vyrui (g. 1962 m.).


Komentarai

2
jooo 2019-05-21
Sigitai, baik, net negražu taip mokytojui. Gal dar žymių ant kaklo parodysi?:)
Turgaus reklama2019-05-21
Neįtikėtina, bet akivaizdu ir žiauru ! Po Alytaus piliečių ( V. JASTREMSKAS, V. RAMANAUSKIENĖ ) 4 metų Alytaus NUVALDYMO UŽDAROMAS Alytaus Jazminų g. turgus ! Taikomos nerealios paskutinio išpardavimo NUOLAIDOS !
traffix.lt

Susiję straipsniai

Šią savaitę Dzūkijoje

  • Alytaus bliuzo klubo sezono atidarymo koncertas D. Francois (Kanada) ir grupe