16 c Alytus
Sekmadienis, Spalio 20d.
Jaunimas
2019 Gegužės 20d.
0

Atvirame jaunimo centre „Be rėmų" laukia projektas „Tikėjimas savimi - mūsų jėga“

titleNuotraukų galerija

Nuo balandžio mėnesio pabaigos Alytaus miesto bendruomenės centre pradėtas įgyvendinti Alytaus miesto savivaldybės Švietimo programos finansuojamas projektas „Tikėjimas savimi - mūsų jėga“. Projekto metu vykdomos veiklos, orientuotos į saviraiškai erdvės nerandančius jaunus žmones.

Bendradarbiaujant su Alytaus regiono socialiai orientuotais verslo, kultūros, sporto, švietimo sričių partneriais siekiama motyvuoti ir ugdyti jaunuolių darbinius bei verslumo, savanorystės įgūdžius per praktinį pažinimą/patirtį, tobulinti bendrąsias ir profesinės kompetencijas. Jaunuoliai įtraukiami į saugų ir prasmingą laisvalaikio leidimą, skatinami jų saviraiškos, savęs pažinimo, gyvenimo įgūdžiai, asmenybės augimo/tobulėjimo poreikiai.

Su bendrapartneriais planuojami organizuoti įvairūs mokymai, seminarai, išvykos, varžybos, stovykla, susitikimai bei praktiniai užsiėmimai, kuriuose dalyvautų jauni žmonės. Projektas jaunam žmogui suteiks galimybę  įsitraukti į visuomeninę veiklą, kuri yra pagrįsta jaunimo poreikiais ir jauno žmogaus pasiūlytomis įgyvendinti idėjomis, interesais. Tai jauną žmogų skatins tobulėti, ugdyti verslumui bei darbo rinkai reikalingus įgūdžius.

Atvirą jaunimo centrą pastoviai lankantys jaunuoliai jau galėjo save išbandyti vienos dienos stovykloje, kurioje vyko karinės/sportinės rungtys, susipažinimas su ginklais. „Teambuilding" (komandos formavimo) vykusiuose mokymuose žaidė komandinius žaidimus, dalyvavo atvirame pokalbyje „Kas man yra geras darbas?“ su Užimtumo tarnybos prie Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministerijos Kauno klientų aptarnavimo departamento Alytaus jaunimo užimtumo skyriaus vyriausiąja specialiste Jolanta Griškoniene. Taip pat buvo sužaistos draugiško tinklinio varžybos tarp AJC ir Alytaus suaugusiųjų ir jaunimo mokyklos ugdytinių, nuolat vyksta įvairūs praktiniai užsiėmimai.

Projektas tęsis iki šių metų pabaigos, todėl visi norintys jaunuoliai gali įsijungti į vykdomas veiklas, siūlyti savo idėjas bei pagalbą organizuojant renginius, dalyvauti išvykose, susitikimuose, įsitraukti į savanorišką veiklą. Jei tau 14-29 m., nesvarbu ar esi mergina ar vaikinas, esi laukiamas darbo dienomis iki 19 val. atvirame jaunimo centre „Be rėmų" adresu Jaunimo g. 3, Alytus.

Fotogalerija


Komentarai

0
Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
traffix.lt