1 c Alytus
Antradienis, Gruodžio 1d.
AlytusLaisvalaikis ir kultūra
2019 Gegužės 19d.
0

Gatvės muzikos dienoje grojo ir užsienio atlikėjai

title

Alytuje vyko tradicinė gatvės muzikos diena. Šiemet ji skambėjo Rotušės aikštėje.

Rotušės pastato fojė įsikūrusioje simbolinėje scenoje pasirodė Antanas Dambrauskas, Dovilė Dimšaitė, Kęstutis Leonavičius, Tomas Simanavičius, Edvinas Švipas ir Petras Žukauskas, o baigiamąjį koncertą surengė svečiai iš užsienio. Vienintelį Europos turo koncertą Lietuvoje dovanojo grupė iš Sankt-Peterburgo (Rusija) „Ashes collide“.

Tarptautinių festivalių dalyvė vokalistė Marfa Savčenko ir muzikantai Rotušės aikštėje grojo apie valandą, o po koncerto debiutą Lietuvoje pavadino vienu įsimintiniausių europiniame ture, kurio metu „Ashes collide“ taip pat aplankė Latviją, Lenkiją, Estiją ir Slovakiją.

Po koncerto Alytuje svečiai iš muzikinės Rusijos sostinės aplankė klubines tikro garso aikštelės ir žavėjosi ypatingai patogia muzikinių traukos taškų lokacija Dzūkijos sostinėje, kur „Dzūkų alaus restoranas“, „Fenix“, „Menų pirtis“, „Pušis“, „Roko pirtis“ ir būsima kultūrinių renginių vieta, atnaujinti baigiama sinagoga, išsidėsčiusios beveik vienoje vietoje.

„Ashes collide“ muzikantai Alytuje gavo ir specialią užduotį. Apsilankę „Roko pirties“ Viktoro Cojaus atminimo kambaryje buvo paprašyti ant šio atlikėjo kapo S. Peterburge padėti nuo alytiškių gerbėjų kalvio nukaldintas metalines rožes. 


Naujausios žinios

Komentarai

0
Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
traffix.lt