7 c Alytus
Trečiadienis, Lapkričio 25d.
SportasFutbolas
2019 Gegužės 17d.
4

Pavadinimą atkūręs „Vidzgiris“ – vis dar be taškų

title

5 pralaimėjimą iš eilės LFF II lygoje patyrė Alytaus „Vidzgiris“. Pirmenybes pradėjusi kaip SRC „Vizgiris“ komanda vėl sugrįžo prie ankstesnio pavadinimo (FK „Vidzgiris“). Deja, tai Virginijaus Sinkevičiaus auklėtiniams nepadėjo, jie namuose pralaimėjo kelias rungtynes.

Pirmosios LFF II lygos rungtynės namuose „Vidzgiriui” sutapo su Pietų Lietuvos „derbiais“.

Pirmame vidzgiriečiai sužaidė bene geriausias savo sezono rungtynes – 0:1 nusileido praėjusių metų LFF II lygos prizininkei Kybartų „Sveikatai“ su buvusiu dainaviškiu Domu Ivanausku.

Dar gausiau buvusių dainaviškių atstovaujamam Kazlų Rūdos „Šilui“ pralaimėta 0:3. Modestas Atmanavičius, Artiom Spelman, Irmantas Stankevičius, Irmantas Stankevičius, Mindaugas Strauka su atsargoje buvusiu Povilu Gavėnu ir kitais „šiliniais“ reikalus Alytuje susitvarkė per pirmas 30 min.

Taškų kol kas neiškovojęs FK „Vidzgiris“ per 5 rungtynes įmušė 3, praleido 21 įvartį ir lieka paskutinėje, 13-oje, LFF II lygos pirmenybių turnyro lentelės vietoje.

Iškovoti pirmus taškus vidzgiriečiai galės artimiausiuose turuose, jeigu namuose gegužės 21 d. sugebės pasipriešinti dar vienoje dzūkų ir suvalkiečių akistatoje, šįkart – su Marijampolės „Sūduvos“ dubleriais.


Komentarai

4
Komentuoti
Na va 2019-05-21
Tai tegul yvyksta varzybos, dainava be internacionalo zais. Ir pamatysim ar jos tokio pat lygio. Manau dainava kokius 5 atskaitytų vidzgiriui ir be vargo, ;-) Ir juoktūsi
Va2019-05-18
Dainava būtų lygiai tokia pati komanda kaip Vidzgiris, jeigu nežaistų internacionalas.
Jonys 2019-05-18
Lopų komandėlė, su lopu priėš akį. Vaikyt žlobus.
Gediminas2019-05-18
Nekenciu Vidzgirio, atkure pavadinima, eina na... Beda baisi reikia vienytis
traffix.lt