14 c Alytus
Sekmadienis, Rugpjūčio 25d.
2019 Gegužės 16d.
2

„Dainavą“ skriaudė Vilniaus, „Dzūkiją“ – Kauno žalgiriečiai, jų fanai konfliktavo su „Dzūkų tankais“

titleAlytaus DFK „Dainavą“ palaikantys „Dzūkų tankai“ pasidalino nuotrauka, kurioje prie stadiono esančioje Birutės gatvėje matomi... Kauno „Žalgirio“ krepšinio ekipos sirgaliai

Per vieną dieną Alytuje apsilankė du „Žalgiriai“. Norintiems pamatyti kauniečius krepšininkus, buvo siūlomi bilietai po 8 eurus, tai yra dukart ir dar brangesni, nei anksčiau (3-4 Eur).

Šiame sezone Alytuje į Kauno „Žalgirio“ rungtynes su vietos „Dzūkija“ susirinkdavo po kelis tūkstančius krepšinio sirgalių, norinčių pamatyti Lietuvos atstovus Eurolygoje, bet ne šįkart. Paskutinėse Lietuvos krepšinio lygos (LKL) rungtynėse Alytuje, į daugiau nei 5 tūkstančius  žiūrovų talpinančią areną, susirinko apie 1 tūkst. 500 (pagal protokolą - 1 tūkst. 749).

Tai sukėlė „Dzūkijos“ trenerio Andrej Urlep nepasitenkinimą. „Esu nusivylęs nes buvo nedaug fanų, o ši vieta visada būdavo pilna. Deja, šiandien ne. Gal būtume geriau pasirodę su didesne fanų parama“, – sakė strategas iš Slovėnijos. Po paskutinių komandos sezono rungtynių, kurias „Dzūkija“ 62:81 pralaimėjo Kauno „Žalgiriui“, treneris taip pat apgailestavo, kad net 14 rungtynių buvo pralaimėtos per pratęsimą arba mažiau nei 5 taškais (iš viso  pralaimėta 24, laimėta 12).

„Turėjome problemų, žaidėme be impulso, žaidėjai išvyko, nenorėjo čia būti“, - atviravo A. Urlep, vylęsis, kad turėdamas visą komandą visą sezoną būtų kovojęs dėl 5 vietos.

Žalgiriečiams gegužės 16-ąją pralaimėjo ir Alytaus futbolininkai. DFK „Dainava“ per teisėjo pridėtą laiką 0:1 nusileido Vilniaus „Žalgirio“ dubleriams. Nors sostinės žalgirio fanai savo jaunimo komandos nepalaiko, prie stadiono jų būta, tiesa, ne iš sostinės, o Kauno. DFK „Dainavą“ palaikantys „Dzūkų tankai“ pasidalino nuotrauka, kurioje prie stadiono esančioje Birutės gatvėje matomi... Kauno „Žalgirio“ krepšinio ekipos sirgaliai. Pasirodo, kad po rungtynių stadione, iš jo išėję dainaviškių fanai, susidūrė su Kauno „Žalgirio“ sirgalių grupuote. „Pažaibuoti“ spėjusius aistruolius greit išskirstė  policija.

Vadinamieji Kauno žalgiriečių krepšininkų ir Alytaus futbolininkų ultros priešingose barikadų pusėse atsidūrė po to, kai dalis „Dzūkų tankų“ ėmė palaikyti Vilniaus „Ryto“ krepšinio komandą, o pastarosios fanų grupė „B tribūna“ dzūkus remti DFK „Dainavos“ rungtynėse.


Komentarai

2
alg2019-05-17
kas eis į rugtynes, kai bilieto kaina pakilo 40 procentų
taupa2019-05-16
Gediminai gal perkam zaideju ar vartininka?
traffix.lt

Susiję straipsniai

Šią savaitę Dzūkijoje

  • J. JONUŠKOS ATMINIMO TURNYRAS