7 c Alytus
Trečiadienis, Lapkričio 25d.
SportasFutbolas
2019 Gegužės 19d.
0

Alytiškis devintokas tapo Vilniaus žalgiriečiu

titleNuotraukų galerijaBuvęs dainaviškis, dabartinis žalgirietis G. Jarusevičius (nuotraukoje - pirmas iš dešinės)

15-metis alytiškis Gustas Jarusevičius žiniasklaidoje ne kartą yra pavadintas genijumi ar vunderkindu, pats vaikinas kratosi skambių epitetų ir sako, kad turi dar labai daug dirbti tam, kad pasiektų savo tikslus.

Alytiškis devintokas neseniai tapo Vilniaus žalgiriečiu, registruojamas A ir I lygos rungtynėms, o šią savaitę žaidė ir Alytuje, prieš buvusią savo komandą, Alytaus DFK „Dainavą“.

Dar pernai, būdamas 14-os, jis prisijungė prie gimtojo miesto ekipos ir gindamas jos spalvas pasižymėjo pirmais įvarčiais vyrų futbole. Atstovaudamas DFK „Dainavai“ G. Jarusevičius pelnė 3 įvarčius I lygoje. 14-mečio spindėjimas vyrų pirmenybėse nėra dažnas reiškinys Lietuvoje, todėl tuomet žiniasklaidoje netrūko skambių antraščių. Tuometis dainaviškis, dabartinis žalgirietis buvo vadinamas jaunuoju šalies futbolo genijumi ir vunderkindu. Paklaustas apie tai Gustas dabar šypsosi.

Atvejis, kai 13-metis vaikinas treniruojasi su vyrų komanda – retas. „Treneris Darius Gvildys pamatė, kad galiu konkuruoti ir taip vis dažniau pradėjau treniruotis su pagrindine miesto komanda“, - prisimena Gustas, kuriuo pasitikėjo ir buvęs dainaviškių treneris Donatas Vencevičius.

Pirmieji G. Jarusevičiaus treneriai Alytuje buvo Povilas Baliukonis ir Šarūnas Klimavičius, Vilniuje juo rūpinasi taip pat iš Alytaus kilęs, auksinės „Dainavos“ žaidėjo Vytauto Grudzinsko sūnus Žydrūnas, treniruojantis sostinės dublerių komandą. Joje Gustas rungyniauja 96-uoju numeriu. 

Prie Lietuvos futbolo taurės savininko, buvusio daugkartinio čempiono Vilniaus „Žalgirio“ G. Jarusevičiui prisijungti norėjosi siekiant įgyvendinti svajones. Palikti Alytų nebuvo lengva, tačiau žalgiriečių buvo priimtas puikiai. 

Artimiausia alytiškio svajonė – debiutuoti LFF A lygoje.

 

Fotogalerija


Naujausios žinios

Komentarai

0
Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
traffix.lt