20 c Alytus
Šeštadienis, Rugpjūčio 15d.
Rėmėjų turinys
2019 Gegužės 15d.
1

Kur langų ieškoti alytiškiams

title

Nusprendus įsigyti naujus langus, gali tekti nemažai pasukti galva, kuris gamintojas geriausias, kuris siūlo patraukliausią kainą, o galbūt – kurio atstovybėje apsilankyti jums būtų patogiausia. Naujų langų tema aktuali gali būti tiek naujakuriams, kurie dar tik statosi namus, tiek ir tiems, kurie nuosavą būstą turi jau kuris laikas, tačiau nusprendė atsinaujinti. Alytiškiams langų bei jų gamintojų paieškos užduotį  palengvins įmonių katalogas Visalietuva.lt, kur užsukę, labai greitai ir lengvai rasite visus langų gamintojus Alytuje ir aplink. O ši kartą mes pristatysime keltą didesnių langų gamybos įmonių, kurias rasite Alytuje.

UAB „Aradas ir ko“

Pramonės gatvėje galima rasti dar nuo 2008-ųjų metų įsikūrusią įmonę „Aradas ir ko“, kuri savo veiklą vykdo ne tik Lietuvoje, bet ir už jos ribų: eksportuoja savo gaminius į tokis šalis, kaip Norvegija, Danija, Švedija, Islandija. Per 11-ą metų darbo, ši įmonė jau užsitarnavo gerą savo vardą ir klientų pasitikėjimą.

UAB „Aradas ir ko“ specializuojasi langų bei durų gamyboje, tad sau tinkamiausią variantą atrasite daugeliu atvejų: jei nusprendėte įsigyti tiesiog naujus langus,  įstiklinti balkoną ar įsigyti įstiklintas duris.

UAB „Deko projektai“

Dar viena įmonė, randama Alytuje, Naujojoje gatvėje, kuri specializuojasi langų gamyboje, durų, balkonų stiklinime – tai UAB „Deko projektai“. Beje, ši įmonė taip pat galima ir žaliuzes bei roletus, tad jei esate numatę įsigyti ir šiuos interjero elementus - tai padaryti galite vienoje vietoje. Pliusas – perkant tiek langus, tiek ir žaliuzes ar roletus iš to paties pardavėjo - galėsite iš karto išsirinkti ir suderinti viską taip, kad tarpusavyje puikiai derėtų. Tai itin patogu – vėliau nebereikės skirti papildomo laiko ir dėmesio, norint interjere pasiekti stiliaus vientisumo.

UAB „RV Oferta“

Alytuje galite rasti ir dar vieną įmonę, kurioje galite įsigyti langus - tai UAB „RV Oferta“. Ši įmonė veikia dar nuo 1996-ųjų metų ir gali pasiūlyti platų prekių pasirinkimą. UAB „RV Oferta“, savo klientams siūlo ir nestandartinių langų, bei vitrinų įstiklinimo paslaugas. Tad sau tinkamiausią variantą, tikėtina, kad nesunkiai suras net ir pats išrankiausias pirkėjas. Taip pat įmonė teikia ir montavimo bei apdailos darbus, kas itin aktualu, perkantiems naujus langus.

Nepamirškite, kad langai – tai itin svarbi namų dalis. Būtent jie užtikrins, kad namuose būtų šilta, šviesu ir jauku. Nors iš pirmo žvilgsnio tai atrodo, kaip itin didelė investicija, ypač jei iš karto tenka pirkti ar keisti didesnį langų kiekį – vis dėlto įvertinkite faktą, kad ši investicija yra ilgalaikė. Gerai išsirinkti, tinkami bei kokybiški langai tarnaus ne vienerius metus. O štai nekokybiškus gali tekti greitai keisti naujais ar remontuoti. Tad geriausio langų kainos ir kokybės santykio paieškoms skirkite deramą dėmesį.


Komentarai

1
Komentuoti
And12019-05-17
Gramatinių klaidų tiek jog net apie langus nesigalvoja. O ir šiaip man atrodo kad viena iš šių įmonių tikrai negamina. Vieni gamina labai gerai, o apie kitus nei vieno gero žodžio negaliu pasakyti, nes gaminių kokybė labai prasta.
traffix.lt

Šią savaitę Dzūkijoje

  • Žolinė Pivašiūnuose