12 c Alytus
Pirmadienis, Spalio 26d.
SportasRankinis
2019 Gegužės 15d.
3

Varsiečiai išplėšė Lietuvos rankinio lygos bronzą

titleNuotraukų galerija

Neeilinį 40-ąjį sezoną Alytaus rankinio klubas „Varsa“ vainikavo Lietuvos aukščiausios rankinio lygos bronza. „Varsa-Stronglasas“ serijoje iki 2 pergalių 2:1 įveikė Kauno „Granitą“.

Po varsiečių pergalės Kaune (29:25), o granitiečių Alytuje (30:36), bronzos medalių adresas sprendėsi trečioje akistatoje Kaune.

Nors beveik visų rungtynių metu alytiškiai buvo besivejančių vaidmenyje, jie sugebėjo pakeisti situaciją tuomet, kai jau atrodė, kad teks tenkintis ketvirta vieta. Antrojo kėlinio paskutinėje dalyje varsiečiai rezultatą išlygino (25:25), po to - persverė ir sugebėjo išplėšti bronzinę pergalę 28:26 (8:12). Prie pergalės 9-iais įvarčiais prisidėjo Žygimantas Micevičius, po 4 pelnė Remigijus Čepulis ir Deivas Eidukonis ir Rokas Lastauskas, 3 – Šarūnas Krisiulevičius, o Gintautas Adamkevičius ir Nedas Buronko – po 2.

Bronzos medalius iškovojo „Varsos-Stronglaso“ kapitonas G. Adamkevičius, N. Buronko, vartininkas R. Cipkus, Ridas Čeginskas, R. Čepulis, D. Eidukonis, treneris Eugenijus Gimbutas, Š. Krisiulevičius, vartininkas Rokas Kubilevičius, R. Lastauskas, Arnas Lubauskas, Ž. Micevičius, Ernestas Milius, Linas Paliušis, treneris Robertas Paužuolis, vyr. treneris Egidijus Petkevičius, Tautvydas Petrušauskas, Aurelijus Sabonis ir Mindaugas Sladkevičius.

Tai – trečioji „Varsos“ bronza per klubo istoriją, skaičiuojamą nuo 1979 metų. Tokios prabos medaliais 2011 m. alytiškiai sugrįžo į Lietuvos rankinio lygos elitą, šį pasiekimą pakartojo ir 2014 m., sidabrą iškovojo 2013, 2015 ir 2017 m., o auksą ir Lietuvos rankinio supertaurę – 2016 m.

2018 metais, pirmąjį kartą pastaraisiais metais, „Varsa-Stronglasas“ buvo rankininkai buvo likę be medalių, nes atkrintamosiose varžybose nusileido Kauno „Ąžuolui-KTU“. Šiame sezone tiems patiems kauniečiams pavyko atsirevanšuoti atkrintamosiose varžybose, o dar vienus Laikinosios sostinės atstovus įveikti teko mažojo finalo serijoje.

Ikišiol į didžiausius pasiekimus Alytaus rankininkus vedė ilgametis treneris ir vadovas, miesto garbės pilietis Jonas Jonuška, po to klubą „Varsa“ su dviem jo komandomis aukščiausioje ir pirmojoje Lietuvos rankinio lygose jis perdavė į trenerio E. Petkevičiaus bei jo asistentų R. Paužuolio ir E. Gimbuto rankas. 2019-ųjų bronza – pirmasis medalis, kurį šie treneriai, taip pat ilgametis pagrindinis vartininkas Rytis Cipkus ir kapitonas G. Adamkevičius nukaldino su ženkliai per pastaruosius sezonus atsinaujinusia pagrindine RK „Varsa” komanda „Varsa-Stronglasas“. Įdomu tai, kad kelią iki naujausios bronzos varsiečiai pradėjo reguliarųjį sezoną baigę penkti. Pakeliui link apdovanojimų alytiškiai nurungė pagal pajėgumą ketvirtą ir trečią komandas, o pusfinalyje rimtai pakovojo ir su pirma. 

LRL auksą laimėjo „Varsos-Stronglaso“ varžovas pusfinalyje Klaipėdos „Dragūnas“, finalo serijoje iki 3 pergalių 3:0 įveikęs Vilniaus „Šviesą“.

Fotogalerija


Komentarai

3
Komentuoti
pagarba aisku 2019-05-16
pagerbtinas dalykas sporte pergales ir dar kaip laimi miestelenai musu koki medalioka tai fantastiska sveikinimai :) bet iki auksiausio ligio ir leituvos vardu nugaletoju jiems toli ir nepasiekiama ziurint zaidimo kokibe,deja bet tiesa viena :(
:)2019-05-16
Laaabai gerai....:)
:} 2019-05-16
Trenerių Egidijaus ir Eugenijaus treniruojamų vaikų ir jų tėvų vardu siunčiu sveikinimus visai komandai. Jūs šaunuoliai!
traffix.lt