10 c Alytus
Ketvirtadienis, Liepos 16d.
VideoreportažaiAlytusVerslas
2019 Gegužės 15d.
6

Putiniškiai priešinasi verslininkų planams dėl šarvojimo salės Miklusėnų g.

titleNuotraukų galerijaGyventojams situaciją mėgino aiškinti Alytaus miesto savivaldybės architektūros, urbanistikos ir žemėtvarkos skyriaus vedėjos pavaduotojas, miesto vyriausiasis architektas Mindaugas MatažinskasAlytausgidas.lt nuotraukos

Beveik trys dešimtys gyventojų susirinko į viešą svarstymą, kurio metu įsiplieskė karšta diskusija dėl Putinuose, Miklusėnų g. 17A, name planuojamos įrengti šarvojimo salės. Iki šiol čia buvo vykdoma prekyba, galima įsigyti laidojimo reikmenų, tačiau verslininkai, teikiantys ir kitas paslaugas, mato plėtros galimybę, todėl norėtų įrengti ir šarvojimo salę.

Viešajame svarstyme dalyvavę Putinų mikrorajono gyventojai mano, kad ritualinių paslaugų verslui čia ne vieta. Šarvojimo salei besipriešinantys alytiškiai teigia nenorintys matyti laidojimo procesijų todėl, kad šarvojimo salės atsiradimas sumažintų nekilnojamojo turto kainas, gatvėje susidarytų spūstys, mat įmonės aikštelė talpina vos 6 automobilius. Gyventojai jau surinko per 80 parašų.

Tam, kad verslininkai galėtų vykdyti veiklą pradžioje turi būti pakeista patalpų paskirtis. Miklusėnų g. 17A numeriu pažymėtas namas kol kas – gyvenamosios paskirties.

Pakeisti patalpų paskirtį Alytaus miesto savivaldybės tarybos sprendimo nereikia. Jeigu bus leista Miklusėnų g. 17A  įrengti šarvojimo salę, gyventojai grasina protestais prie Alytaus miesto savivaldybės ir netgi LR Seimo.   

Šarvojimo salę planuojantys verslininkai komentuoti situaciją į kamerą kol kas atsisako.

Fotogalerija


Naujausios žinios

Komentarai

6
Komentuoti
Nuomonė2019-05-18
Mano nuomone - Pramonės rajone yra pakankamai šarvojimo salėms tinkančių vietų - gali rinktis. O Miklusėnų g. 17 A - nereikia. Žmonės, būkite vieningi, prieštaraukite ir kovokite iki pergalės.
putiniskis2019-05-16
man nemaiso,tie sarvojimo namai
wwww2019-05-16
baisesnius vaizddus mazesni vaikai mato pri gulbynes parduotuves ar prie laiptiniu vyresni vaikai ruko ir geria.mirusiu nereikia bijot , reikia gyvu bijot.
algis2019-05-16
siulau pasiodomet ir apie gyvus padarus .Pvz. alytaus g nr 1 kandziulninkai laiko keturis suniukus priristus ant 1 m virves alkanus ir istroskusius nors patys alu geria neribotai.Tai gal puniskiai galit paspaust tuos kandis
po uošvės sparneliu2019-05-16
o ką ten su gyventojais derint? gyventojai neįrengs didesnės automobilių stovėjimo aikštelės, kuri yra būtina šalia tokias paslaugas teikiančio pastato.... neįsivaizduoju ant kiek reikia apsimest durneliu, kad nesuprast tokio dalyko... laikas gal pradėt mūsų architektams mąstyt galva, ypač vyriausiam- tokį darbą kad gerai dirbt neužtenka vien to kad uošvė savivaldybėj dirba, reikalingas dar mąstymas.....su protu pageidautina.....
Miklusėnas2019-05-15
Turi derintis su gyventojais ir rasti sprendimą
traffix.lt