9 c Alytus
Penktadienis, Rugsėjo 18d.
VideoreportažaiAlytusTransportas
2019 Gegužės 14d.
4

Automobilius prie prekybos centrų galėsime laikyti ir naktį

title

Saugaus eismo komisijoje pritarus ir leidus įrengti automobilių stovėjimą apribojančius ženklus prekybos centrų stovėjimo aikštelėse, miesto meras N.Cesiulis susitiko su prekybos tinklų „Senukai“, „Iki“ bei „Norfa“ atstovais.

Prekybos tinklų atstovų teigimu, jų aikštelės naudojamos nuolatiniam parkavimui. Neretai pasitaiko, jog užėmus klientams skirtas vietas, jie priversti nepatogius pirkinius neštis net į kitą gatvės pusę, o žiemos metu išvalyti aikšteles tampa sudėtinga. Problema atsispindi ir atliekamuose klientų pasitenkinimo tyrimuose, o įvairios priemonės, pavyzdžiui, įspėjimai, nepasiteisina.

„Mūsų tikslas – išspręsti klausimą alytiškių naudai, atsižvelgiant ir į verslo interesus, todėl esame pasirengę bendradarbiauti ir prisidėti prie tvarkos palaikymo. Automobilių skaičius mieste gerokai viršija tuos, kurie buvo naudojami planuojant parkavimo aikšteles prie daugiabučių. Pastačius prekybos centrus, automobilius buvo leidžiama statyti šalikelėje, šiuo metu šis leidimas panaikintas, tad gyventojai susiduria su didelėmis problemomis“, - kalbėjo miesto meras.

Diskusijoje buvo prieita sutarimo ir sprendimo leisti gyventojams statyti automobilius prekybos centrų aikštelėse nuo 8 valandos vakaro iki k6 valandos ryto. Šis klausimas bus persvarstytas artimiausiame  Saugaus eismo komisijos posėdyje, vyksiančiame dar šį mėnesį.


Naujausios žinios

Komentarai

4
Komentuoti
Na2019-05-21
ar galima bus laikyti ir tuos nevažiuojančius, ir ardomus, ir tuos su malkomis?
kuka2019-05-15
Pastatyti daugiaaukšte stovėjimo aikštele ,kaip Vilniuje už mėn mokesti ir ramus būtumėte .nereikėtu lėkti išdegus akis po darbu kad auto pastatyt kieme
Liux2019-05-14
Kol kas nauja valdžia maloniai nuteikia gomurį
Geras2019-05-14
Žiopla ta saugaus eismo komisija. Greičiau grąžinkit Saulių Janulevičių, bent tvarka ir diskusija buvo.
traffix.lt

Šią savaitę Dzūkijoje

  • Rudens lygė