1 c Alytus
Ketvirtadienis, Gruodžio 3d.
Alytaus rajonas
2019 Gegužės 14d.
1

Naujoji Alytaus rajono savivaldybės administracijos direktorė – G. Jociunskaitė

titleNuotraukų galerijaAdministracijos direktorė G. Jociunskaitė

Naują kadenciją balandį pradėjęs Alytaus rajono savivaldybės meras Algirdas Vrubliauskas turi dar vieną naują komandos narę. Rajono politikams pritarus, savivaldybės administracijos direktore patvirtinta Gintarė Jociunskaitė. Ji – savivaldybės finansų ir investicijų skyriaus vedėja, anksčiau dirbusi Druskininkų ir Alytaus miesto savivaldybėse.

Už. G.Jociunskaitę balsavo 17 tarybos narių, 6 buvo prieš, 1-susilaikė.

G. Jociunskaitė Alytaus rajono savivaldybės administracijos direktore paskirta politinio (asmeninio) pasitikėjimo pagrindu, tarybos įgaliojimų laikui nuo 2019 iki 2023 m.

Rajono savivaldybės meras Algirdas Vrubliauskas, teikdamas Savivaldybės tarybai tvirtinti G. Jociunskaitės kandidatūrą  savivaldybės administracijos direktoriaus pareigoms, pažymėjo, kad ji yra pareiginga, atsakinga darbuotoja, skirianti darbui laiko ir po darbo valandų. Pastaruosius ketverius metus G. Jociunskaitė vadovavo savivaldybės administracijos Finansų ir investicijų skyriui.

„Darbas, kuris jai buvo pavedamas, buvo atliekamas atsakingai, kruopščiai ir profesionaliai“ , – kalbėjo rajono meras A. Vrubliauskas bei pažymėjo kaip vertingas savybes jos komunikabilumą, geranorišką pagalbą kolegai, gerą nuotaiką, gebėjimą organizuoti, apjungti kolektyvą bendram darbui. „Tai tos savybės, kurios tinkamos ir labai reikalingos vadovui į labai atsakingą poziciją. Administracijos direktoriaus pozicija yra tikrai labai svarbi, labai stipri, bet stipri tiek, kiek turi gerą santykį su tarybos nariais ir, žinoma, su meru“ , – kalbėjo meras.

Kandidatė į savivaldybės administracijos direktoriaus pareigas G. Jociunskaitė padėkojo rajono merui už išreikštą pasitikėjimą. „Šis pasitikėjimas siejasi su didele atsakomybe šį darbą dirbti atsakingai ir nuosekliai. Analizuoti, įvertinti, tobulinti, paskaičiuoti ir įvesti naujoves – tokia būtų mano administracijos direktoriaus pozicija. Susikoncentruoti ties svarbiausiais ir gyventojams opiausiais klausimais ir organizuoti administracijos darbą taip, kad į šiuos klausimus galima būtų atsakyti optimaliai greitai“ , – kalbėjo G. Jociunskaitė, bei pabrėžė, kad savivaldybės administracija yra ir žmonės, nuo kurių darbo priklauso visos įstaigos sėkmė, todėl pasiryžusi didelį dėmesį skirti administracijos komandai, jei bus poreikis, peržiūrėti padalinių ir specialistų funkcijas, kad būtų geresnis administracijos darbas. „Administracija įgyvendina Savivaldybės tarybos užduotis. Kad būtų įgyvendinti ambicingi mero ir Savivaldybės tarybos narių uždaviniai, esu pasiryžusi dirbti atsakingai, nuosekliai, skaidriai ir naudingai Alytaus rajono gyventojams“ , – kalbėjo kandidatė į savivaldybės administracijos direktoriaus pareigas G. Jociunskaitė.

Nustatytas pareiginės algos koeficientas (baziniais dydžiais) bus 17,5. Direktorei taip pat galės būti mokamas priedas už tarnybos Lietuvos valstybei stažą.

7-ąją kadenciją A. Vrubliauskas pradėjo į pavaduotojas pakviesdamas Alytaus rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro vadovę Dalią Kitavičienę.

Kol kas dar laisvos vietos Alytaus rajono savivadybėje – administracijos direktoriaus pavaduotojo (-s) ir mero patarėjų.

Fotogalerija

  • Alytaus rajono savivaldybės administracijos direktore patvirtinta Gintarė Jociunskaitė

Komentarai

1
Komentuoti
rejonas2019-05-14
Sveikinu. Sėkmės
traffix.lt