7 c Alytus
Trečiadienis, Lapkričio 25d.
SportasFutbolasKrepšinis
2019 Gegužės 13d.
0

Pirmos DFK „Dainava” rungtynės Alytuje: pralaimėjimas „Stumbro“ dubleriams

titleAlytaus DFK „Dainava“ gegužės 13, 16 ir 20 dienomis tris iš eilės susitikimus surengs namuose: su Kauno „Stumbro“ ir Vilniaus „Žalgirio“ dubleriais bei Kretingos „Minija“

„Alytaus futbolo sirgaliai pagaliau turės progą išvysti savo komandą žaidžiančią namuose. Iš išvykų DFK „Dainava“ parsivežė solidų taškų kraitį, tad turnyro startas alytiškiams nusisekė, o jei dar ne tas netikėtas pralaimėjimas Vilniuje – būtų iš viso idealus“, - apžvelgia Lietuvos futbolo federacijos (LFF) I lyga. Pasak jos apžvalgininko, solidžiai sužaista ir paskutinėse rungtynėse Šiauliuose, kur vienais lyderių buvę priešininkai turėjo pripažinti pralaimėjimą (1:3).

Nors DFK „Dainava“ yra sužaidusi 1-2 rungtynėmis mažiau nei kiti I lygos lyderiai, komanda užima 4-5 vietą ir namų rungtynių serijoje turi galimybių iškovoti visus taškus bei įsitvirtinti pačioje turnyro lentelės viršūnėje.

Dainaviškių pirmųjų namų rungtynių seriją sudaro 3 susitikimai: gegužės 13 d. (pirmadienį) - su Kauno „Stumbro“ dubleriais, 16 d. (ketvirtadienį) - su Vilniaus „Žalgirio“ dubleriais ir 20 d. (pirmadienį) - su Kretingos „Minija“, kurią šiemet treniruoja DFK „Dainavai“ iš praėjusio sezono pereinamųjų rungtynių gerai pažįstamas buvęs FK „Palangos“ treneris Valdas Trakys, kuriam, kaip ir buvusiam alytiškių treneriui Donatui Vencevičiui, šiame sezone patikėtos Lietuvos jaunimo rinktinės.

2019 m. sezone DFK „Dainavą“ treniruoja specialistas iš Norvegijos Kim Daniel Ronningstad, kuris taip pat dirba su Alytaus futbolo akademijos „Dainava“ vyriausiųjų žaidėjų (U-19) komanda. Jos nariai šiemet sudaro daugiau negu pusę pagrindinės miesto komandos. Treneriui iš užsienio tiek DFK „Dainavos“, tiek FA „Dainavos“ ekipose talkina alytiškiai treneriai Povilas Baliukonis ir Nerijus Bartkevičius.

Visų trejų LFF I lygos gegužės rungtynių Alytaus miesto stadione pradžia - 19 valandą.

ATNAUJINTA

Po I kėlinio dainaviškiai „Stumbrui“ atsiliko rezultatu 0:1. Vartininką Deividą Mirijauską svečių legionierius iš Ukrainos Jahor Kondratiuk nuginklavo po 20 min. galva pakartojęs greitos atakos metu jo atmuštą kamuolį.

54 min., po dar vieno kauniečių legionieriaus, portugalo Matheus Bissi Da Silva, smūgio galva, kamuolys vėl įskriejo į dainaviškių vartus.

Be kapitono Lino Savasto žaidę šeimininkai susikūrė progų, jų turėjo ir svečiai, tačiau rezultatas nepakito nei per visas 90 min., nei per pridėtas 4 minutes. 0:2. Kauno „Stumbro“ vartus sausus išsaugojo alytiškis vartų sargas Airidas Mickevičius.

Ilgai lauktų namų rungtynių serija pradėta pralaimėjimu, tačiau jau artimiausią ketvirtadienį dainaviškiai mėgins atsigriebti su Vilniaus „Žalgirio“ dubleriais.


Naujausios žinios

Komentarai

0
Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
traffix.lt