24 c Alytus
Šeštadienis, Liepos 4d.
VideoreportažaiSportasKrepšinis
2019 Gegužės 12d.
0

MKL bronzą laimėjo alytiškiai, jų skriaudikai vilniečiai – auksą (©️ VIDEOĮRAŠAI)

titleNuotraukų galerija

61:83 – tokiu rezultatu pusfinalį pralaimėję Vilniui, Alytaus SRC krepšininkai surado jėgų ir mažajame finale rezultatu 79:68 įveikė Klaipėdą.

Įtampos pilname bronziniame Moksleivių krepšinio lygos (MKL) U-15 finale alytiškius į priekį vedė 23 taškus pelnęs Saimonas Jeremičius (31 taškai pusfinalyje!), 21 tašk. surinkęs Martas Varanius (pusfinalyje – 10 tašk.) ir 10 tašk. pridėjęs Adomas Stančikas.

Mače dėl bronzos 12 atkovotų kamuolių atkovojo Nojus Lebskas, 10 – Titas Rasymas, 8 – M. Varanius. Pastarasis dar atliko 4 rezultatyvius perdavimus, 7 „asistus“ atliko S. Jeremičius.

Sigito Krukio ir Vido Užalo auklėtiniai kovoje dėl bronzos nugalėjo Klaipėdos Vlado Knašiaus krepšinio mokyklos komandą, kuri pusfinalyje ilgą laiką priešinosi, tačiau 61:84 pralaimėjo bendraamžiams iš Kauno „Žalgirio“. Pastarieji dėl MKL U-15 aukso susitiko su pusfinalyje alytiškius nugalėjusia Vilniaus „Sostinės“ krepšinio mokykla ir jai pralaimėjo 71:78.

Be minėtų Alytaus SRC komandos krepšininkų MKL U-15 bronzą laimėjo Simonas Packevičius, taip pat Germantas Bumblys, Mantas Čiginskas, Kornelijus Gardžiulis, Tomas Sabaliauskas, Adrijus Steponavičius ir Paulius Stulginskis.

Šalia bronzos S. Jeremičius buvo apdovanotas ir prizu, skirtu MKL U-15 finalo ketverto geriausiųjų krepšininkų penketuko žaidėjui.

Alytaus SRC komandos pagrindinio trenerio komentaras:

Fotogalerija


Naujausios žinios

Komentarai

0
Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
traffix.lt

Šią savaitę Dzūkijoje

  • Valstybės (Lietuvos Karaliaus Mindaugo karūnavimo) diena