2019 Gegužės 11d.
0

Alytus ir Kaunas tęs kovą dėl bronzos (©️ VIDEOĮRAŠAI)

titleNuotraukų galerijaDomanto Aleksyno nuotr.

Į Lietuvos rankinio lygos pusfinalį patekusi Alytaus „Varsos-Stronglaso“ komanda po metų pertraukos sugrįžo į kovą dėl medalių.

Pusfinalyje nusileidę daugkartiniam pastarųjų sezonų nugalėtojui Klaipėdos „Dragūnui“, pusfinalyje varsiečiai susitiko su Kauno „Granitu“.

Mažąjį finalą iki 2 pergalių alytiškiai pradėjo pergale svečiuose 29:25.

Atsakomasis mačas, Alytuje paskutinis sezono rankinis, prasidėjo šventinėmis ventiškaakimirkomis. Aktyviausi sirgaliai buvo apdovanoti firminiais varsiečių marškinėliais.

Rungtynių pradžia buvo mažiau šventiška – pirmas 10 min. į priekį bėgo svečiai. Jiems įvarčiais mėgino atsakinėti Žygimantas Micevičius ir Gintautas Adamkevičius, tačiau „Granitas“ pabėgo 6:3 ir šeimininkai buvo priversti gelbėtis minutės pertraukėle.

Artėjant kėlinio viduriui alytiškiai atsiliko 5:10, o tai reiškė gresiančias lygiąsias mažojo finalo serijoje ir mažojo finalo finišą ne Alytuje, o varžovų aikštelėje Kaune.

Pirmojo kėlinio pabaigoje svečiai vėl buvo pabėgę per 5 įvarčius, alytiškiai mėgino vytis ir į pertrauką išėjo su mažesniu deficitu – 13:17.

40 minutę Alytus atsiliko 18:24, tačiau jau po 5 min. tablo švietė palankesni skaičiai - 21:26.

50 min. buvo 24:29, 55 min. 26:34. Galutinis rezultatas 30:36. Svečių komandoje prie jo daugiausia prisidėjo Modestas Štarolis (9), Tadas Bučinskas (8) ir Karolis Grigas (7), varsiečių gretose 8 įvarčius pelnė kapitonas Gintautas Adamkevičius, 6 - Deivas Eidukonis, 5 - Žygimantas Micevičius.

Alytus kovą dėl bronzos tęs Kaune, kur abiems komandoms keliamos rungtynės vyks gegužės 15 d.