1 c Alytus
Šeštadienis, Lapkričio 28d.
Alytaus rajonasVerslas
2019 Gegužės 10d.
0

Prie Alytaus veikia dar viena degalinė

titleNuotraukų galerija

Alytaus rajone Likiškėlių kaime prie Alytaus–Simno–Seirijų žiedinės sankryžos atidaryta „Baltic Petroleum“ degalinė. Atidarymo proga verslininkus pasveikino ir sėkmės linkėjo rajono savivaldybės vicemerė Dalia Kitavičienė.

Mero pavaduotoja perdavė verslininkams rajono savivaldybės mero Algirdo Vrubliausko  sveikinimus.

Degalinei pasirinkta labai gera vieta, nes ji yra nuo seno žinoma kaip susitikimų, siuntinių perdavimo, keleivių įlaipinimo ar išlaipinimo vieta ne tik vietos gyventojams, bet ir atvykstantiems iš kitų miestų.

Vicemerė D. Kitavičienė pastebėjo, kad degalinės tapo ne tik kuro į automobilį įsipylimo vieta – jose galima ir išgerti kavos, pavalgyti, pabendrauti.  Ji palinkėjo „Baltic Petroleum“ sėkmingos veiklos Alytaus rajone, generaliniam direktoriui Arūnui Šatkui įteikė dovanų sieninį laikrodį su savivaldybės atributika.

Degalinės atidaryme dalyvavo ir Alytaus rajono savivaldybės administracijos Ekonomikos skyriaus vedėja Jolita Gruzinskienė.  „Baltic Petroleum“ leidimą verstis mažmenine prekyba nefasuotais naftos produktais savivaldybė išdavė šių metų vasario mėnesio pabaigoje. Degalinė Alytaus rajone yra 77-oji bendrovės degalinė šalyje.

Alytaus rajono savivaldybės informacija

Fotogalerija


Komentarai

0
Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
traffix.lt