6 c Alytus
Šeštadienis, Gruodžio 5d.
Laisvalaikis ir kultūra
2019 Gegužės 10d.
3

Alytuje – amerikiečių roko legenda

titleNuotraukų galerija

Gegužės 10-osios vakarą vienintelį Europos turo koncertą Lietuvoje (Alytuje) surengs roko muzikos legenda iš Niujorko (JAV) Adam Bomb su grupe.

A. Bomb - iki šiol bene garsiausias atlikėjas, į Dzūkijos sostinę atvykstantis per visą Alytaus rokenrolo 50-mečio istoriją.

1969 m. įvyko pirmas garsus alytiškių grupės „Aisčiai" pasirodymas, nuo kurio ir turėtume skaičiuoti rokenrolo, roko (bigbyto) istoriją. Tuomet A. Bomb (Adam Brenner) buvo dar tik šešeri, tačiau per savo karjerą, pradėtą 1979-metais jis sudalyvavo, sugrojo tiek, kad tam neužtenka vienos roko enciklopedijos.

Adam muzikavo bendruose projektuose su „Aerosmith", AC/DC, Alice Cooper, „Foreigner“, „Guns'N'Roses“, Billy Idol, „Kiss“, „Metallica“, Gary Moore, Rod Stewart muzikantais, yra koncertavęs su Chuck Berry ir daugeliu kitų pasaulinių muzikos garsenybių.

Į Lietuvą amerikietis grįžta po 5 metų pertraukos, o pirmąkart mūsų šalyje jis muzikavo prieš 10-metį.

A. Bomb vadinamas grynakraujo 70-ųjų ir 80-ųjų roko atlikėju. Vos 13-os jis pradėjo su pirma savo grupę „Tyrant“, o joje dainavo būsimas „Queensryche“ frontmenas Geoff Tate.

Pirmas solines roko pamokas Adam gavo iš gitaristo Edward Van Halen, o jau 16-os dalyvavo grupės „Kiss“ narių atrankoje.

A. Bomb Holivude muzikavo su Jeff Isabelle (Izzy Stradlin), vienu iš būsimų „Guns 'N' Roses“ įkūrėjų. Pasakojama, kad jau tuomet Adamą tiek Izzy, tiek Axl Rose norėjo kviesti į grupę, tačiau buvo „toks kietas scenoje, kad jie nedrįso jo prašyti groti kartu“...

Vėliau Adam pasirašė pirmą kontraktą ir pradėjo įrašinėti albumą su AC/DC bosininku Cliff Williams, taip pat su „Aerosmith“ gitaristu Jimmy Crespo, B. Idol muzikantais Gregg Gerson ir Phil Feit, apšildė grupę „Metallica“.

A. Bomb yra koncertavęs drauge ne tik su rokenrolo legenda Ch. Berry, tačiau ir su gitaros meistrais Steve Stevens, Yngwie Malmsteen, „New York Dolls“ gitaristu Johnny Thunder. Adam kartu yra muzikavęs ir su „Motorhead" lyderiu Lemmy Kilminster, su Jimmy Hendrix bosininku Noel Redding, A. Cooper, G. Moore būgnininku Bobby Chouinard, solistais Michael Monro, Ronnie James Dio ir daugeliu kitų.

Adam su Robert Fripp iš „King Crimson“ buvo vieninteliai kviestiniai „Led Zeppelin“ bosininko John Paul Jones solinio albumo „Thunderthief“ įrašų talkininkai.

Legendinis A. Bomb į Alytų penktadienį atvyksta savo grupe ir koncertą surengs legendinėje menininkų kavinėje „Pušis". Durys atidaromos 20 valandą. Daugiau informacijos apie renginį ČIA.

Į koncertą kviečia Alytausgidas.lt, FB Alytaus renginiai, „Dainavos žodis“, Glūkoidai.com, Ferrum.lt, FM99, Hardrock.lt, renginio partneris – „Boomerang bands Booking“, techninė kompanija – „3A studija“, vakaro draugai – „Alytus guesthouse“ ir „Roko pirtis“.

Fotogalerija


Naujausios žinios

Komentarai

3
Komentuoti
Juste2019-05-11
Gerem su draugu putojanti vyna, tai nusigazavosi, galrtumete ir neduoti. Uzsisake vyras alu, nesuprasi ar skiedziat ar sena sumaiset su ipiltu is krano svieziu. Bet kokiu atveju, nezadame lankytis, nusivyleme.gerimu kokybe. Norejom buteliukais alaus, bet nieko gero pasiulyti neturejote, skiediklio nesinorejo kartoti. Kaip visada svarbiausiai netobuleti, o laikytis savo, tad ir klientus po biski prarasite.
Alytiškis2019-05-11
Kaip smagu, kad legendinė kavinė vis dar neprarado savo statuso. Tai miesto dvasia, Alytas širdis. Ačiū visiems, kas rūpinasi ,,PUŠIES" išlikimu ir ateitimi.
Alytiškis2019-05-10
Geras atlikėjas. Tik gaila, kad kertasi su kitais renginiais, kurių ryt bus Alytuje
traffix.lt