3 c Alytus
Antradienis, Lapkričio 24d.
SportasFutbolas
2019 Gegužės 9d.
4

Lygos lydere tampanti DFK „Dainava” pradeda namų rungtynių „maratoną“

titleKim Daniel Ronningstad ir jo treniruojamų dainaviškių laukia pirmosios sezono rungtynės AlytujeDomanto Aleksyno nuotr.

3 pergalę iš eilės (iš viso 4) LFF I lygos pirmenybėse iškovojo Alytaus DFK „Dainava“, išvykoje nugalėjusi „Šiaulius“.

Dėl dainaviškių ir šiauliečių iškvietimų į Lietuvos jaunimo rinktines iš 1-ojo turo kovą rungtynės buvo nukeltos į gegužę.

Susitikimas Šiauliuose DFK „Dainavai“ prasidėjo šaltu dušu – po sumaišties baudos aikštelėje 5 min. kamuolį teko traukti iš savo vartų tinkle. 12 min. rezultatą išlygino dainaviškių kolumbietis Jose Luis Balanta Caracas. Jau 6-ąjį įvartį Alytaus ekipai pelnęs užsienietis tai padarė įsiveržęs į šeimininkų baudos aikštelę ir sulaukęs kolegos legionieriaus, ukrainiečio Kyryl Silič perdavimo.

Dar po 12 minučių, į ataką pasijungęs iš gynybos, įvartį galva pelnė dainaviškis Vakaris Kalėda. Po to progų išlyginti rezultatą turėjo „Šiauliai“, šansais jį padidinti nepasinaudojo ir DFK „Dainava“. Nors šeimininkai atliko keitimus, kurie išlygino jėgų santykį aikštėje, dainaviškiai atsilaikė, o per teisėjo pridėtą laiką pasižymėjo ir trečiuoju įvarčiu, kurį įspūdingo reido metu įmušė dar vienas Alytaus kolumbietis Vicente Mena Cuesta.

Pasiekusi 4-ąją pergalę (1 lygiosios, 1 pralaimėjimas) su 13 taškų  ir įvarčių santykiu 15:7 DFK „Dainava“ pakilo į I lygos lentelės viršų, šiuo metu užima 2 vietą ir tik 1 tašku atsilieka nuo vieneriomis rungtynėmis daugiau sužaidusio Kėdainių „Nevėžio“.

Po 6 rungtynių išvykose dainaviškiai pradeda trejų I lygos mačų „maratoną“ Alytuje: gegužės 13 d. – su Kauno „Stumbro“, 16 d. – su Vilniaus „Žalgirio“ dubleriais, o 20 d. – su Kretingos „Minija“. Iškart po šių lygos susitikimų DFK „Dainavos“ lauks ir antrasis žingsnis LFF taurės turnyre – 16-finalio etapo išvyka pas kaimynę, Gedemeno Jarmalavičiaus treniruojamą „Marijampolės city“ komandą.


Naujausios žinios

Komentarai

4
Komentuoti
Jo2019-05-11
Dainaviėčiai jėga. Kimas irgi šaunuolis. Stiprybės ir sėkmės pergalių kelį.
Bronė2019-05-10
Šaunuoliai Dainaviėćiai, myliū Daugšy
Jaska 2019-05-09
Visus su pergale. Sėkmės toliau.
Alytiškiai2019-05-09
Šaunuoliai
traffix.lt