0 c Alytus
Pirmadienis, Lapkričio 30d.
Laisvalaikis ir kultūra
2019 Gegužės 9d.
0

„Dainavos“ kino naujienos iki gegužės vidurio

title

Alytaus kino teatras „Dainava“ skelbia repertuarą gegužės 10-16 dienoms, kuriomis laukia naujausios premjeros „Didžioji kelionė“, „Pokemonai: detektyvas Pikačiu“, „Žavusis žudikas Tedas Bandis“, „Mumbajaus viešbutis“ ir „Apsėstasis“.

DIDŽIOJI KELIONĖ

Visiems seniai žinoma, kad vaikus atneša gandrai. Ir ne vien žmonių vaikus, bet ir gyvūnų jauniklius. Laimingiems tėvams gabendamas pandos naujagimį, vienas žioplokas gandras supainioja adresus ir siuntinį atgabena rudajam lokiui. Jokių vaikų neužsisakinėjęs, lokys iš pradžių sutrinka, o supratęs, kas nutiko, nusprendžia pats nugabenti jauniklį tikriesiems tėvams.

Lokio idėja netrunka sulaukti palaikymo ir netrukus susiformuoja visa keliautojų kompanija: briedis, kiškis ir tigras. Tolimoje ir nuotykių pilnoje kelionėje bičiulių laukia daugybė staigmenų, netikėtų kliūčių, sunkumų ir džiaugsmingų atradimų.

POKEMONAI: DETEKTYVAS PIKAČIU

Pokemonus, kaip vaizdo žaidimą, prieš 23 metus sukūrė firma „Nintendo“. Nuo tada frančizė išsiplėtė į licencijuotų žaislų, stalo žaidimų, manga komiksų ir išmaniųjų telefonų rinkas. Šiuo metu Pokémon yra pelningiausias pramogų prekinis ženklas pasaulyje, lenkiantis lėlę Barbę, „Hello Kitty“, Džeimsą Bondą, Marvel superherojus ir „Žvaigždžių karus“. Mieste, kuriame draugiškai sugyvena žmonės ir Pokemonai, vienas pastarųjų – Pikačiu (Pikachu, jį įgarsino pats „Deadpool“ Ryanas Reynoldsas) – svajoja tapti tikru detektyvu. Šią svajonę sunkina tai, kad Pokemonams kalbant žmonės girdi tik mielą cypsėjimą. Kitaip tariant, Pikachu niekas nesupranta. Išskyrus Timą Gudmeną. Išsiaiškinęs, kad vaikinukas ieško paslaptingai dingusio savo tėvo, Pikachu pasišauna jam padėti.

ŽAVUSIS ŽUDIKAS TEDAS BANDIS

Teodoras Robertas Bandis (jį šioje juostoje vaidina Zacas Efronas) buvo vienas žiauriausių serijinių žudikų Jungtinių Valstijų istorijoje. Žavingos išvaizdos charizmatiškas vaikinas savo aukas visuomet suviliodavo viešose vietose, dažniausiai baruose. T. Bandis užmigdydavo savo aukų budrumą ir, išviliojęs toliau nuo pašalinių akių, jas pagrobdavo. Bandžio nusižiūrėtų merginų laukė kraupus ir nesuvokiamai žiaurus likimas. Lygiai toks pat likimas buvo paruoštas ir Elizabetai Klopfer (akt. Lily Collins). Tačiau žudikas netikėtai... įsimylėjo.

Visi tolimesni filmo įvykiai pasakojami būtent iš Elizabetos perspektyvos. Nuo pat pirmųjų įtarimų, teismų ir netgi Tedui patekus į kalėjimą, Elizabeta tiesiog atsisakė patikėti visais įrodymais ir iki pat pabaigos tikėjo, kad jos mylimasis yra nekaltas – toks žavus buvo šis žudikas. Tikra istorija pagrįstas filmas pasakoja apie JAV gyvenusį serijinį žudiką, kuriam pirmą kartą įtarimai jaunos moters pagrobimu ir nužudymu jam buvo pareikšti 1975 m. Visus kaltinimus vyras audringai neigė, o įtarimams kaupiantis ir daugėjant, du kartus pabėgo iš kalėjimo, ir vykdė naujus nusikaltimus. Galų gale nuteistas mirties bausme (kuri jam buvo įvykdyta 1989-aisiais), T. Bandis prisipažino kaltas dėl 30-ies žmogžudysčių, įvykdytų septyniose Amerikos valstijose per labai trumpą laikotarpį – tik per 4 m. (1974-1978m.). Policijos tyrėjai iki šiol mano, kad aukų buvo daugiau.

MUMBAJAUS VIEŠBUTIS

2008 metų lapkričio 26 diena. Grupė organizuotų teroristų įvykdo 12 gerai suplanuotų sprogdinimų ir išpuolių Mumbajuje. Per keturias dienas trukusią ataką žuvo 174 žmonės, dar 300 sužeistų. Viena pagrindinių išpuolio vietų – prabangus „The Taj Mahal Palace“ viešbutis, kuriame nugriaudėjo net šeši sprogimai. Teroristinio akto metu viešbutyje buvo apsistoję per 450 svečių, kai į patalpas įsibrovė ginkluoti užpuolikai ir užsibarikadavo keturioms paroms. Per tą laiką žuvo mažiausiai 31 žmogus, bandęs stoti prieš teroristus, nemažai jų – viešbučio darbuotojų, paaukojusių savo gyvybę siekdami išgelbėti visus kambariuose besislepiančius žmones. Kol pasaulis stebi išpuolį per ekranus, viešbučio šefas Oberojus ir padavėjas Ardžunas (akt. Devas Patelas) rizikuoja savo gyvybėmis, kad galėtų išgelbėti visus viešbučio svečius. Prie jų prisideda ir Deividas (akt. Armie Hammeras) su žmona Zahra (akt. Nazanin Boniadi), kurių tikslas, kad jų naujagimis liktų gyvas.

APSĖSTASIS

Džonas (akt. Peteris Mooney) ir Sara (akt. Taylor Schilling) su nekantrumu laukė pirmagimio – vos išvydęs pasaulį, Mailsas (akt. Jacksonas Robertas Scottas) tapo šeimos numylėtiniu ir laime. Šiam augant, tėvai ima pastebėti keistus ženklus, pranešančius, jog Mailsas kitoks negu jo bendraamžiai. Aplinkinių vadinamas vunderkindu, neįtikėtinų gabumų vaikas neturi draugų ir patiria sunkumų bendraudamas su bendraamžiais, o sulaukus 8-ojo gimtadienio Sarą apninka mintys, jog Mailso elgesį ir būdą įtakoja aukštesnės jėgos. Vis dažnėjantys agresijos priepuoliai, polinkis smurtauti, uždarumas ir keista elgsena Džoną ir Sarą verčia ieškoti būdų kaip pagelbėti sūnui, tačiau tai pasirodo esanti tik košmaro pradžia – Mailso elgesys ima radikaliai keistis blogyn, keldamas vis didesnį pavojų namiškiams. Įbauginta Sara privalo rinktis tarp motiniškų instinktų, raginančių mylėti ir saugoti sūnų, ir būtinybės apsaugoti savo šeimą nuo tamsiųjų jėgų, vis labiau pasiglemžiančių Mailsą...

Seansas

Amžiaus cenzas

 

   13 val.

V

DIDŽIOJI KELIONĖ – lietuviškai dubliuotas animacinis filmas visai šeimai

15.30 val.

N-7

POKEMON: DETEKTYVAS PIKAČIU – nuotykių komedija šeimai

18 val.

N-16

ŽAVUSIS ŽUDIKAS TEDAS BANDIS – biografinis trileris

05.10, 12, 14, 16

20.30 val.

N-16

APSĖSTASIS – siaubo filmas

05.11, 13, 15

20.30 val.

N-16

MUMBAJAUS VIEŠBUTIS – veiksmo, nuotykių, fantastinis

 
Bilietus įsigyti www.kinasdainava.lt arba 12–21.30 val. „Dainavos“ kino teatro kasoje (Sporto g. 2).

Komentarai

0
Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
traffix.lt