-1 c Alytus
Šeštadienis, Lapkričio 28d.
Švietimas
2019 Gegužės 8d.
1

Naujuoju ISM rektoriumi išrinktas D. Misiūnas

titleIš Alytaus kilęs D. Misiūnas - naujasis ISM universiteto rektorius

Dr. Dalius Misiūnas išrinktas naujuoju Vilniuje veikiančio ISM Vadybos ir ekonomikos universiteto rektoriumi, kurio poste pakeis doc. dr. Alfredą Chmieliauską.

Iš Alytaus kilęs universiteto vadovas paskirtas 4-erių metų kadencijai, pareigas jis pradės eiti nuo rugpjūčio 26 dienos ir sieks, kad ISM taptų lankstumo, greičio, inovatyvumo ir atvirumo pavyzdžiu regione – išskirtiniu universitetu, kurio balsas girdimas akademinėje ir verslo bendruomenėje.

D. Misiūnas mokėsi Alytaus Panemunės mokykloje, Kauno technologijos universitete (KTU) baigė bakalauro studijas, daktaro laipsnį įgijo  Lundo (Švedija) universitete, dirbo „Sweco“, „Ernst&Young“, „Lietuvos energijos“ ir „Maxima grupė“ įmonėse,  dalyvavo Lietuvos aukštojo mokslo tarybos, KTU tarybosir ISM valdybos darbe.


Komentarai

1
Komentuoti
kurmis2019-05-08
Ką reiškia ISM jūs man paaiškinkit čia gal tas pats kai važiavo studentas su kaimiečiu ir kaimietis klausia kur mokaisi , o studentas atsakė KTU( Kauno technologijos universitete) kaimietis praleido pro ausis ir galvoja ką galėtų reikšti. Tada jis nusprendė irgi pagaudrauti . Suriko kumelei trrrr. Studentas klausia kas yra , o kaimietis atsakė KNŠ (kumelė nori š...)
traffix.lt