4 c Alytus
Penktadienis, Gruodžio 4d.
SveikataKulinarinis gidas
2019 Gegužės 7d.
1

Ne piktžolės, o sveikata: kiaulpienė ir garšva (SPECIALISTŲ PATARIMAI)

titleNuotraukų galerija

„Gamta turi viską, ko reikia mūsų gyvenimo kokybei ir sveikatai, tereikia atsigręžti į ją“,- tikina sveikos gyvensenos entuziastė, sveikuolių klubo „Ryžtas“ vadovė Jūratė Marčiulaitienė ir kiekvieną ketvirtadienio vakarą kviečia į susitikimus Alytuje, kuriuose gvildenamos kiekvienam iš mūsų aktualios temos apie tai, kaip gyventi sveikiau ir susikurti geresnę gyvenimo kokybę sau ir savo artimiesiems.

Šios savaitės ketvirtadienis  skirtas geriau pažinti tai, ką pati gamta mums dovanoja šiuo metų laikotarpiu – tai stulbinančių gydomųjų galių turinčios kiaulpienės ir garšvos – vieni iš naudingiausių maistinių augalų. Turėsime puikią progą ne tik teoriškai susipažinti su naudingomis šių augalų savybėmis, bet ir praktiškai pasigaminti sveikatai palankių patiekalų.

„Sveika mityba – tik vienas iš geros savijautos raktų“, - tikina J. Marčiulaitienė ir ragina nepamiršti kasdienio fizinio aktyvumo, tinkamo dienos režimo, grūdinimosi, dėkingumo praktikos ir minčių higienos. Ką valgote, tuo ir esate. Pasirūpinkime savo organizmu, kad jis galėtų pasirūpinti mumis, o tuomet greičiausia, kad pajusime didžiulį energijos antplūdį ir kitomis akimis imsime žvelgti į pasaulį...

Artimiausias edukacinis sveikos mitybos užsiėmimas – gegužės 9 d. 18 val., Vilniaus g. 18.

Registracija: el. p. [email protected] arba mob. tel. 8 614 15145.

Fotogalerija


Komentarai

1
Komentuoti
Jinius2019-05-07
Pas mus tik karvės ėda šita žolė o sveikuoliai visą mesla
traffix.lt