0 c Alytus
Ketvirtadienis, Gruodžio 3d.
AlytusPrisimink alytiškius
2019 Gegužės 7d.
0

Prisiminti išėjusieji Alytaus spaudos, žiniasklaidos darbuotojai

titleAsociatyvi iliustracija

Gegužės 7-oji Lietuvoje minima kaip spaudos atgavimo, kalbos ir knygos diena. Alytaus žiniasklaidos, laisvo žodžio darbuotojai tradiciškai rinkosi Šv. Angelų sargų bažnyčioje, kur pagerbė mirusius savo kolegas.

Alytaus dekanas, kunigas Arūnas Užupis išvardijo 12 Anapilin išėjusių spaudos brolių, seserų. Prisiminti Irena Bikulčienė, Nijolė Januškevičienė, Lilija Kamarauskienė, Stanislovas Kamarauskas, Romualdas Launikonis, Vytautas Misiūnas, Celestinas Nagaitis, Stanislovas Pleskus, Onutė Pluščiauskienė, Laima Stankevičiūtė, Romas Trubnikovas ir Giedrė Vedlugienė.

Alytaus žiniasklaidos darbuotojai kasmet susiburia, buvusius bendradarbius prisimena Lietuvos žurnalistų sąjungos Alytaus skyriaus vadovės Almos Mosteikaitės iniciatyva.

Žurnalistų ir kitų žodžio skleidėjų, tarp jų - ir komunikacininkų bei viešųjų ryšių specialistų, šventę prisimena Alytaus miesto ir rajono savivaldybės, ne tik kasmet sveikinančios, tačiau ir pamečiui nustebinančios kokiu nors originaliu renginiu. Šiemet toks suplanuotas Alytuje, legendinėje „Pušyje“.


Komentarai

0
Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
traffix.lt