2019 Gegužės 6d.
9

DFK „Dainava“ žais pirmas rungtynes Alytuje

titleAlytaus DFK „Dainava“ gegužės 13, 16 ir 20 dienomis tris iš eilės susitikimus planuoja surengti namuose: su Kauno „Stumbro“, Vilniaus „Žalgirio“ dubleriais ir Kretingos „Minija“Domanto Aleksyno nuotr.

5:0 – rezultatyvią pergalę LFF I lygoje įsirašė Alytaus DFK „Dainava“. Iki šiol tik išvykose rungtyniaujantys futbolininkai įtikinamai nugalėjo „Pakruojį“.

Savo pranašumą dainaviškiai įrodė jau pirmame kėlinyje, kai priešininkų vartininką nuginklavo 3 kartus, o tai padarė Renatas Banevičius (11 m), legionierius Kyryl Silič iš Ukrainos ir Linas Savastas.

Iškart po pertraukos dusyk pasižymėjo DFK „Dainavos“ kolumbietis Jose Luis Balanta Caracas ir pranašumą užaugino iki 5:0.

Su 3 pergalėmis (1 lygiosios ir 1 pralaimėjimas), 10 taškų ir teigiamu įvarčių santykiu (12:6) tarp 16 komandų dainaviškiai kol kas rikiuojasi 6-8 vietose.

Dar vienas I lygos rungtynes, gegužės 8 d. su FA „Šiauliais“, DFK „Dainava“ žais svečiuose, o gegužės 13, 16 ir 20 dienomis tris iš eilės susitikimus planuoja surengti namuose: su Kauno „Stumbro“, Vilniaus „Žalgirio“ dubleriais ir Kretingos „Minija“.