1 c Alytus
Penktadienis, Gruodžio 4d.
AlytusPolitika
2019 Gegužės 3d.
5

Administracijos direktoriaus pareigos bus siūlomos mero patarėjui R. Juoniui

titleR. Juonys

Alytaus miesto savivaldybės administracijos direktoriaus pareigas siūlysiu užimti Rolandui Juoniui.

Tokia naujiena pasidalino naujasis Dzūkijos sostinės meras Nerijus Cesiulis.

Kaip jau skelbėme, N. Cesiulis R. Juonį buvo paskyręs savo patarėju, o su administracijos direktoriaus postu suteks dar didesnį pasitikėjimo kreditą.

Atstatydinus ankstesnįjį miesto savivaldybės direktorių Vytautą Jastremską, laikinai šias pareigas eina teisės skyriaus vedėjo pavaduotojas Giedrius Šimas.

Dabartinis N. Cesiulio patarėjas R. Juonys anksčiau savivaldybėje yra dirbęs ir mero Jurgio Krasnicko patarėju.

Kaip ir privalu tokiai pozicijai, kaip savivaldybės administracijos direktorius, prieš R. Juonio kandidatūrą teikiant tarybos balsavimui, politikas turės gauti pritarimą iš specialiųjų tarnybų. Pats R. Juonys - didelę patirtį saugos tarnybose turintis darbuotojas, todėl tikimasi, kad privalomą patikrinimą jis turėtų įveikti be didesnių keblumų.

N. Cesiulis baigia formuoti pagrindinę komandą. Po pirmojo miesto tarybos posėdžio, pritarus daugumai miesto politikų, mero pavaduotoja patvirtinta Jurgita Šukevičienė. Kito vicemero pozicijai buvo siūlomas Povilas Labukas, tarybai jo kandidatūrą atmetus į mero pavaduotojo postą turėtų būti siūlomas Šarūnas Klėgeris.   


Komentarai

5
Komentuoti
to Nuomonė2019-05-03
Kažkada jie visi buvo vadinami sargais... Taip, kažkada buvo tokia pareigybė, kaip sargas. Bet tai buvo maždaug prieš 50 metų. Dabartinėse saugos tarnybose dirba aukščiausios kvalifikacijos sudėtingiausių technologijų specialistai ir, mano nuomone, techniniu išprusimu žymiai lenkiantys taip paplitusius "kompiuteristus". Tai tiek apie dabartines saugos tarnybas. O kas liečia Savivaldybės administracijos direktoriaus kėdę, jau tapo akivaizdu, kad į šią vietą taip ir neturime tinkamo žmogaus. Visomis išgalėmis kaišiojamos pirmos pasitaikiusios personos, gal būt vertinant pagal grožį ar kitus kriterijus, bet tik ne pagal sugebėjimus ir patirtį. Protingiausi butų palikti V. Jastremską antrai kadencijai, bet vargu ar tai leis išrinktųjų politinės ambicijos. Pagal pradžią, pabaiga nedžiugina tikrai.
Nuomonė2019-05-03
Mano nuomone - pasakymas: " Pats R. Juonys - didelę patirtį saugos tarnybose turintis darbuotojas" - skamba gražiai, bet ne solidžiai. Kažkada jie visi buvo vadinami sargais...
to AHA2019-05-03
12 klasių gal ir baigė šiaip ne taip, gal dar kokią Alytaus kolegiją...
AHA2019-05-03
Ka sitas zmogus baiges? Koks išsilavinimas? Kažka bendro turi su finansais? Juk ne smėlio deze ta savivaldybe
va taip2019-05-03
Sveikinu Rolandą. Nu, ką senukų era baigiasi, Jurgi, lydekos kimba!
traffix.lt