24 c Alytus
Šeštadienis, Liepos 4d.
Rėmėjų turinys
2019 Gegužės 2d.
0

Liemenėlės priežiūra. Smulkmenos, kurių galbūt nežinojote

title

Kasdien nešiojamoms liemenėlėms daugelis moterų skiria labai mažai dėmesio. Vėliau pergyvena, kad gana brangiai kainuojantis apatinukas nustoja tarnauti ir belieka tenkintis prasto kokybės liemenuku, kuris nei gražiai atrodo, nei iki galo atlieka jam paskirtą funkciją.

Ir nors liemenėlės yra gaminamos iš kokybiškos medžiagos ir puikiai tarnauja, tačiau bent minimali jų priežiūra gali garantuoti, kad tarnavimo laiko tarpas bus kur kas ilgesnis. Atskleisime kelis paprastus patarimus, kurie užtikrins sėkmingesnę liemenuko priežiūrą. Pačios mažiausios smulkmenos, kurioms neskiriama pakankamai dėmesio, dažnai tampa kertiniu niuansu, kurį reikia įvertinti.

  • Liemenėlės turėtų būti skalbiamos maišeliuose, kurie yra būtent tam ir sukurti. Kodėl? Paprasčiausiai šie maišeliai padeda apsaugoti liemenukus, kadangi šleikutės ir kaspinėliai, nėriniai nesusimaišys su kitais drabužiais ir tau bus išsaugoma jų kokybė. Jeigu nenorite papildomai leisti pinigų – tokiu atveju puikiai tiks ir maišeliai, kuriuos gali galite pasisiųsti iš treninginių kelnių tinkliuko.
  • Labai svarbu naudoti specialus valiklius, kurie padeda ne tik pašalinti specialias dėmes, tačiau taip pat ir suteikti liemenukui sodrumo. Šiuo metu galima rasti labai daug plovimo priemonių. Reguliarus jų naudojimas ir parinkimas pagal liemenuko spalvą galės užtikrinti ir puikią išvaizdą.
  • Toliau reikia nepamiršti, kad liemenukai, kaip ir kiti drabužiai, labai dažnai skalbiami paprasčiausiai dėvisi. Žinoma, neskalbti irgi negalima, tad geriausia rinktis ekologiškas priemones. Tokiu atveju galėsite jaustis ramus, kad medžiaga nebluks ir atrodys puikiai kuo ilgesnį laiko tarpą.
  • Taip pat siūlome rinktis ekologiškus ploviklius, kuriuose yra kuo mažiau įvairiausių medžiagų, kurios gali sugadinti kokybę. Dar vienas puikus pasirinkimas yra ūkinis muilas. Daugelis tikina, kad jis labai puikiai pašalina gelsvas dėmes, kurios labai dažnai atsiranda ant liemenukų. Siūlome išbandyti šią galimybę, kadangi pašalinus dėmes liemenukas ilgiau išliks gražus. Visgi, per daug netrinkite, kadangi galite sugadinti medžiagą.
  • Dažniausiai ant liemenukų būna tiksliai nurodyta – koks plovimas labiausiai tinka. Nors dažniausiai liemenukai gaminami iš elastano ir medvilninės, tačiau tai tikrai nėra vienintelis pasirinkimas. Tokiu atveju svarbu susižinoti, kokia yra liemenuko sudėtis, kad pagal medžiagą galėtumėte rasti ir Jums labiausiai tinkamą valymo būdą. Tiesa, sintetinis liemenukas nėra geras pasirinkimas Jūsų odai, tad rinkitės kokybę, net jeigu ir kainuoja daugiau.

Liemenėlės yra kiekvieną dieną nešiojamas apatinis. Siūlome jas keisti kasdien, kadangi tokiu atveju išvengsite prakaito dėmių bei greitesnio liemenuko susidėvėjimo. Taip pat pasinaudokite galimybe liemenukus džiovinti vėjyje, puikus pasirinkimas ir reguliarus jų išvirinimas arba skalbimas ypač aukštoje temperatūroje. Tiesa, įvertinkite spalvos niuansus, kad nesugadintumėte stiliaus ir viso liemenuko grožio. Ryškių skalbti karštame vandenyje paprasčiausiai negalima.

 


Komentarai

0
Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
traffix.lt

Šią savaitę Dzūkijoje

  • Valstybės (Lietuvos Karaliaus Mindaugo karūnavimo) diena