11 c Alytus
Trečiadienis, Birželio 3d.
SportasKrepšinis
2019 Gegužės 4d.
0

Alytiškiai dalyvavo Europos jaunimo krepšinio lygos superfinalo turnyre (ATNAUJINTA)

titleEuropos jaunimo krepšinio lygos (EYBL) pirmojo diviziono superfinalo turnyro dalyvė SRC „Alytus“ komanda

Nors daugelis jaunųjų krepšininkų jau senokai atostogauja, SRC „Alytaus“ U-15 komanda, treniruojama Sigito Krukio ir Vido Užalo, tęsia kovas dėl apdovanojimų.

Į Europos jaunimo krepšinio lygos (EYBL) pirmojo diviziono superfinalą prasibrovę alytiškiai vieši Rygoje, kur pirmieji jų priešininkai bus Bratislavos (Slovakija) „Inter“.

Pergalės (nesėkmės) su slovakais 8-finalyje atveju alytiškiai kovą su Rygos DSN „Sporta bode“ ir Krasnodaro (Rusija) „Lokomotiv-Kuban“ varžovų poros nugalėtoju (pralaimėtoju). Kitose porose dėl vietų 4-finalyje varžysis Maskvos (Rusija) CASK ir Rygos (Latvija) VEF bei Maskvos MBA ir  slovėnų „Grosuplje“. Stipriausių komandų pusfinaliuose laukia Kauno „Žalgiris“ ir Vilniaus SKM komandos.

SRC „Alytus“ prieš išvyką į EYBL superfinalo turnyrą Latvijoje išspręndė pagrindinius klausimus Moksleivių krepšinio lygoje (MKL).

Alytiškiai A divizione per 22 rungtynes iškovojo 16 pergalių ir užėmė 3 vietą. Palyginus su praėjusios sezono 8 pozicija, tai jau pasiekimas, o jau įveiktas ir pirmasis MKL atkrintamųjų varžybų etapas, kurioje serijoje 2:1 įveikti priešininkai iš Šiaulių krepšinio akademijos „Saulė“. Lemiama kova Alytuje laimėta 75:59, rezultatyviausias komandoje buvo Saimonas Jeremičius (21 taškas), Martas Varanius (19 tašk.) ir Simonas Packevičius (17 tašk.). Šie alytiškiai pirmą kartą kovos MKL finalo ketverte, kur jų varžovai pusfinalyje bus Vilniaus SKM krepšininkai.  Kitą pusfinalio porą sudarys Kauno „Žalgirio“ ir Klaipėdos Vlado Knašiaus krepšinio mokyklos komandos.

ATNAUJINTA

Nojus Lebskas surinko 27 taškus, 20 tašk. pridėjo S. Jeremičius, 18 - M. Varanius, deja, šio rezultatyvumo nepakako, o alytiškiai EYBL superfinalo turnyrą pradėjo pralaimėjimu 82:93 Bratislavos komandai. Po to sportinį pyktį S. Krukio ir V. Užalo auklėtiniai parodė prieš vienus turnyro šeimininkų, Rygos DSN „Sporta bode“, juos sutriuškindami rezultatu 84:52. Vėl rezultatyviausias buvo N. Lebskas (20 taškų), nedaug atsiliko M. Varanius (17), S. Jeremičius (16) ir Mantas Čiginskas (15).   

PAPILDYTA

Dėl 9-10 vietos susirungs abi šeimininkų komandos, VEF ir DSN „Sporta bode“.
Alytiškiai su Maskvos MBA išsiaiškins, kas šiemet EYBL pirmame divizione vertas 7-8 vietos. Dėl 5-6 pozicijos kovos slovėnai su slovakais.
Pusfinaliuose dėl patekimo į finalą stos Kauno „Žalgirio“ ir Krasnodaro bei Vilniaus SKM ir Maskvos CASK ekipos.

Alytaus atstovai paskutiniąją EYBL superfinalo turnyro akistatą maskviečiams praleimėjo 54:62 ir užėmė 8 vietą. 6 pozicijoje liko Slovakijos, 5 - Slovėnijos komanda.

Dėl čempiono titulo finale susitiko varžovus nugalėję žalgiriečiai ir CASK, o dėl bronzos aiškinosi Krasnodaro ir Vilniaus ekipos.

Čempionu tapo „Žalgiris“, priešininkus įveikęs 71:69, o bronzą iškovojo „Lokomotiv-Kuban“, vilniečius nugalėjęs 67:62.


Komentarai

0
Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
traffix.lt

Šią savaitę Dzūkijoje

  • Tėvo diena | Mano aktyvus tėtis