1 c Alytus
Sekmadienis, Lapkričio 29d.
SportasFutbolas
2019 Gegužės 1d.
2

Dainaviškiai į LFF taurės turnyro 16-finalį pateko, vidzgiriečiams nepavyko

titleDomanto Aleksyno nuotr.

Alytaus komandos, šiemet atstovaujančios visai Dzūkijai, pradėjo Lietuvos futbolo fedracijos (LFF) taurės turnyro varžybas.

Praėjusiame sezone pusfinalį pasiekusi ir daugelį nustebinusi Alytaus DFK „Dainava“ vos nesustojo ties šio sezono sensacija. I lygoje žaidžiantys, praėjusiame sezone sidabrą laimėję dainaviškiai vos nesuklupo dvikovoje su IV lygoje dalyvaujančia Vilniaus rajono Kalvelių kaimo sporto klubo „Ave.Ko“ komanda. Po pirmojo kėlinio ji pirmavo, dainaviškiai rezultatą išlygino antrame kėlinyje, o bilieto į LFF taurės turnyro 16-finalį laimėtojas paaiškėjo po pratęsimo ir baudinių, kurių seriją DFK „Dainava“ laimėjo 4:3.

Sunkiai į tolesnį etapą prasibrovė ir 2011 m. taurės turnyro finalo Alytuje dalyvė, viena iš dabartinių LFF I lygos lyderių, Gargždų „Banga“. Ji pernai DFK „Dainavos“ 10:0 sutriuškintą „Elektrėnų versmę“ teįveikė 2:1.  

Į LFF II lygą grižęs Alytaus SRC „Vidzgiris“ taurės turnyre susitiko su tos pačios lygos Vilniaus FK „Viltimi“. Šiai priešininkei lygos startą Vilniuje 0:4 pralaimėję vidzgiriečiai taurės kovą Alytuje baigė dar viena nesėkme (0:2).

Net 5 alytiškių atstovaujamas Kazlų Rūdos „Šilas“ 7:0 sutriuškino FSK „Anykščius“, į kurių vartus po 2 įvarčius įmušė buvę dainaviškiai Modestas Atmanavičius ir Renaldas Stankevičius. „Kazlams“ taip pat talkino Alytaus futbolo auklėtiniai Povilas Gavėnas, Artiom Spelman ir Mindaugas Strauka.

Įvarčiu pasižymėjo ir dar vienas buvęs dainaviškis, Deividas Kumeta, o jo atstovaujama FK „Kelmė“ 2:3 nusileido Kaišiadorių rajono „Baltams“.


Komentarai

2
Komentuoti
Jo2019-05-05
Ir čia klaidų prirašęs.
Alytukas2019-05-02
Uz Dainava vyrai. Sėkmės Dainaviėčems ????⚽️
traffix.lt