22 c Alytus
Sekmadienis, Liepos 5d.
Verslas
2019 Balandžio 30d.
0

Grynųjų pinigų operacijas iš banko į savitarnos skyrių kelia ir „Luminor“

title„Luminor“ bankas, Alytuje veikiantis Pulko g. 5, pinigų gryninimo banko kasose atsisako, jį kelia į savitarnos kasas ir bankomatusAlytausgidas.lt nuotr.

Nuo 2019 m. liepos 1 d. banko kasose nebus priimami ar išduodami grynieji pinigai, o klientai galės grynuosius pinigus įnešti ar pasiimti savitarnos skyriuje ir bankomatuose.

Apie tai informavo „Luminor“ bankas, Alytuje veikiantis Pulko g. 5

Grynųjų pinigų neliks banko kasose, tačiau „Luminor“ klientai išsiimti bei įnešti grynųjų į savo sąskaitą galės bankomatų tinkle, kuris šiemet Lietuvoje, kaip skelbiama, padidės.

Panašiai, kaip planuoja „Luminor“, grynųjų pinigų operacijas iš banko į savitarnos skyrių praėjusiais metais Alytuje perkėlė ir kitoje gatvės pusėje esantis SEB bankas.

Paslaugas siaurinantis „Luminor“ uždirbti duos bverslo partneriams – įmonėms, kurios grynuosius  sąskaitą įnešdavo banko skyriuose, kaip tikimasi, padės pinigų inkasavimo bendrovės, su jomis „Luminor“ klientai bus skatinami sudaryti atskiras sutartis. Jeigu neužteks bankomatų teikiamų paslaugų, šios bendrovės įmonėms teiks ir ... pinigų išgryninimo paslaugą. „Luminor“ privatūs klientai, jeigu nenorės ar negalės naudotis banko savitarnos skyriumi, pinigų galės išsigryninti „Iki“, „Maxima“, „Rimi“ kasose ir „Perlo“ terminaluose.


Komentarai

0
Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
traffix.lt