2 c Alytus
Antradienis, Gruodžio 1d.
VideoreportažaiAlytusLaisvalaikis ir kultūra
2019 Balandžio 29d.
2

Miesto šventę švęsime Dainų slėnyje

title

Alytaus miestas vėl švęs. Šįsyk Dzūkijos sostinės šventė bus surengta Dainų slėnyje ir vyks birželio 14 iki 16 dienomis.

Keletą metų miesto šventės rengimas buvo patikimas įmonės „Renginių fabrikas" studijai „Showart“, šiemet vienas pagrindinių Alytaus renginių, o jį be konkurso leista rengti vietiniams.

Šventė turės savo pavadinimą ir vadinsis „Vainikas soscinei" tai – duoklė iš Dzūkijos sostinės kilusiam rašytojui Jurgiui Kunčinui, kuris Alytaus miesto savivaldos 400-mečio jubiliejaus proga parašė knygą tuo pačiu pavadinimu.

Miesto šventė prasidės eisena. Šiemet kolona pradės formuotis ne Naujojoje, kaip anksčiau, o Statybininkų gatvėje, tačiau marštutas nesikeis.
Pasak „Savanorytstės tiltų" vadovo Tomo Nikulino, šiemetė eisena gali būti rekordinė dalyvių skaičiumi.

Kultūros laureatų premijos bus įteikiamos ant teatro laiptų, o vėliau visa šventė vyks Dainų slėnyje, kur bus sumontuotos keturios scenos. Pagrindinė scena bus sumontuota šalia amfiteatro, į pėsčiųjų ir dviratininkų tilto, sodų bendrijos „Nemunas“ pusę.

Jeigu miesto dienos Dainų slėnyje pasiteisins, gali būti, kad ir kiti Alytaus miesto gimtadieniai ateityje bus švenčiami čia, iki kur organizatoriai žada pasirūpinti pavežėjimu. Visus norinčius į šventę atveš viešasis transportas ir pramoginis traukinukas.


Naujausios žinios

Komentarai

2
Komentuoti
algis2019-05-03
o kaip su nebagta griaut tribuna ir jos kolonom
Gediminas2019-04-29
Butu saunu jei tilto ir piliakalnio apsvietima sutvarkytu ,piliakalnis graziau atrodytu
traffix.lt