7 c Alytus
Trečiadienis, Lapkričio 25d.
SportasFutbolas
2019 Balandžio 27d.
4

„Vidzgiris“ į didįjį futbolą grįžo nesėkme

titleNuotraukų galerijaAlytaus „Vidzgiris“ į LFF II lygą grįžo išvykoje beviltiškai pralaimėjęs Vilniaus „Vilčiai“, tačiau jau gegužės 1 d. varžovui galės atsirevanšuoti namų aikštėjeElvio Žaldario nuotraukos

0:4 – skaudžia nesėkme Lietuvos futbolo federacijos (LFF) II lygos pirmenybes pradėjo Alytaus „Vidzgiris“. Šis klubas į didįjį futbolą sugrįžo po 4 metų, dabar treniruojamas buvusio FK „Dainava“ trenerio Virginijaus Sinkevičiaus ir besivadinantis SRC „Vidzgiriu“.

LFF stadione sezoną pradėję vidzgiriečiai pirmąjį įvartį praleido jau 5-ąją minutę, kamuolį iš vartų tinklo antrą ir trečią kartą Rokas Bubnys traukė 35 ir 45 min. Antro kėlinio viduryje vilniečiai įmušė ir ketvirtąjį įvartį, o alytiškiai liko nepasižymėję.

„Viltis“, kurioje žaidžia buvęs dainaviškis Vytenis Ruzgas, lengvas riešutėlis nebuvo ir DFK „Dainavos“ dubleriams, kurie su vilniečiais pernai pasidalino po pergalę (1:0 ir 1:2), o pergalingose rungtynėse įvartį kaip tik įmušė dabartinis vidzgirietis Armantas Žigas.

SRC „Vidzgiris“ turės galimybę atsirevanšuoti „Vilčiai“, mat burtai šias komandas suvedė į LFF taurės turnyro porą. Šios rungtynės gegužės 1-ąją vyks Alytuje. Tą pačią dieną dėl patekimo taurės 16-finalį mėgins kovoti ir Alytaus DFK „Dainava“ futbolininkai, Vilniuje susitiksiantys su „Ave.Ko“ komanda.

Praėjusiame sezone DFK „Dainava“, treniruojama Donato Vencevičiaus, laimėjo I lygos sidabrą ir nukeliavo iki LFF taurės pusfinalio. Aukščiausias „Vidzgirio“ pasiekimas taurėje buvo 4-finalis 2011 metais. Tuomet Antano Makštučio auklėtiniai Panevėžio „Ekranui“ nusileido 0:1, o I lygos sezonas baigė bronza. Iki tol „Vidzgiris” dusyk (2009 ir 2006 m.) iškovojęs II lygos sidabrą ir kartą bronzą (2010 m.).
 
Pirmas LFF II lygos rungtynes Alytuje SRC „Vidzgiris“ turėtų žaisti gegužės 10 d. su praėjusio sezono bronzos medalininke Kybartų „Sveikata“, kurio sudėtyje toliau žaidžia buvęs dainaviškis Domas Ivanauskas.

Specialisto iš Norvegijos Kim Daniel Ronningstad šiemet treniruojama DFK „Dainava“ kol kas rungtyniauja tik svečiuose, o pirmą LFF I lygos mačą Alytuje planuoja surengti gegužės 13 d. (su Kauno „Stumbro“ dubleriais) ir/ar gegužės 16 d. (su Vilniaus „Žalgirio“ dubleriais).

Fotogalerija


Komentarai

4
Komentuoti
Ponams 2019-05-07
Šunys loja karavanas eina tolyn. Vistiėk Dainava gerėsnė komanda kad ir ka berašytumėt. O Vidzgiris tik šių metų projaktas. Patys suprantat
a nu2019-04-28
tep kap ce dar bus?
Jo2019-04-28
Taip ir yra norvegas be kategorijos.
Suomis2019-04-27
Ar ne keista norvegas treniruoja I lygos Alytaus komanda, kai pries tai buvo Donatas, dar plius negali but treneriu, nes visur raso, kad Dfk treneris Povilas Baliukonis, ar tai reiskia, kad norvegas neturi Uefa kategorijos?
traffix.lt