2019 Balandžio 26d.
0

Varsiečiai nusileido čempionams ir kovos dėl bronzos (©️ VIDEOĮRAŠAS)

titleNuotraukų galerijaDomanto Aleksyno nuotraukos

Lietuvos rankinio lygos atsakomąjį pusfinalį namų arenoje siekiantys laimėti Alytaus „Varsos-Stronglaso" rankininkai šįvakar priima sezono lyderį, praėjusių sezonų čempioną Klaipėdos „Dragūną". Jeigu alytiškiams pavyktų nugalėti, pralaimėjimu išvykoje pradėta tarpusavio serija būtų išlyginta, o lemiama kova perkelta į uostamiestį.

„Trečių rungtynių tikrai nenorime, tad važiuosime tik su tikslu užbaigti seriją“, - paprastesnės kelionės į finalą siekia varsiečių priešininkai.

Jeigu dzūkų ir žemaičių pusfinalio serijoje abi komandos vis tik pasidalintų po pergalę, bilieto į finalą laimėtoją sužinotume trečiame mače, o jis gegužės 1-ąją vyktų „Dragūno" aikštelėje.

ATNAUJINTA

Prieš rungtynes buvo pasveikintas rankininko karjerą baigęs ilgametis RK „Varsa" komandų žaidėjas, visų prabų medalių laimėtojas ir Lietuvos rankinio supertaurės savininkas Linas Paliušis.

15 min., po Nedo Buronko realizuoto 7 metrų baudinio, buvo lygu 6:6.

Artėjant 20 min. alytiškiams prireikė minutės pertraukėlės (6:9).

23 min. jau svečiai mėgino pasinaudoti minute (8:10).

27 min., po 2 iš eilės Žygimanto Micevičiaus įvarčių - 11:12.

Pirmojo kėlinio pabaigoje varsiečiams pavyko rezultatą išlyginti (14:14).

Į pertrauką rezultatyviausias šeimininkų gretose išėjo N. Buronko (5 įvarčiai) ir Ž. Micevičius (4), svečių ekipoje - Laurynas Simonavičius ir Modestas Vaitiekūnas (po 4).

31 min., vėl pataikius N. Buronko, alytiškiai pirmą kartą rungtynėse ėmė pirmauti (15:14).

Sužaidus daugiau nei 5 min. antrame kėlinyje, darsyk pasižymėjus Nedui, vėl tapo lygu (19:19).

Po to ilgą laiką svečiams pavyko išlaikyti 2 įvarčių persvarą, o 43 min. ir užauginti iki 3 (20:23).

Likus žaisti 5 min. čempionų titulą ginanti Klaipėda pirmavo 2-3 įvarčiais (23:26).

Priešpaskutinę minutę - 25:26 - Rokas Lastauskas. Deja, tai buvo buvo paskutinis varsiečių įvartis, į jį svečiai atsakė 2 ir pusfinalio seriją baigė pergale (25:28) bei bilietu į finalą.

Mače su „Dragūnu" Alytuje šeimininkams daugiausia įvarčių - 9 - pelnė N. Buronko, 6 - Ž. Micevičius, po 3 - Gintautas Adamkevičius ir Rokas Lastauskas, 2 - Deivas Eidukonis, po 1 - Remigijus Čepulis ir Mindaugas Sladkevičius. Varžovų ekipoje rezultatyviausias buvo M. Vatiekūnas (10).

Alytiškiai savo 40-ąjį sezoną toliau tęs kovodami dėl bronzos.