9 c Alytus
Šeštadienis, Rugsėjo 19d.
AlytusTransportas
2019 Balandžio 26d.
0

Alytus muša rekordus: el. bilietais pasirūpino keli tūkstančiai keleivių

titleNuotraukų galerijaAlytausgidas.lt nuotr.

Alytiškiams pristačius elektroninį bilietą mieste kilo naujosios kortelės „bumas„“ - alytiškiai skubėjo į „Sodros“, „Volungės“ stotelėse įsikūrusius informacinius punktus, kuriuose galėjo gauti ir papildyti el. bilieto kortelę. Korteles keleiviais taip pat gausiai pildėsi autobusų stotyje ir miesto autobusuose.

Viso per pirmas el. bilieto gyvavimo dienas buvo išplatinta ir aktyvuota per 2 tūkst. 400 kortelių. Gausiausiai miestiečiai korteles pildėsi informaciniuose punktuose (49%) ir autobusuose (27%). Kiek mažiau keleivių įsigijo kortelę Alytaus autobusų stotyje (14%).

„Galim sakyti, kad Alytus muša rekordus. Labai smagu matyti tokį didelį susidomėjimą ir norą keliauti moderniai. Ir domisi visi - nuo moksleivių iki senjorų”, - pasakojo „Kautros” marketingo vadovas Mindaugas Sakalauskas.

Antrąją elektroninio bilieto veikimo dieną (balandžio 25 d.) už vykimą autobusu Alytuje  el. bilietu jau atsiskaitė 10% keleivių.

Didžioji dalis keleivių į elektroninio bilieto korteles įnešė pinigus, už kuriuos atsiskaitoma už vienkartines keliones.

Kortelės elektroninę piniginę galima pildyti nuo 3 iki 50 eurų, vidutinė papildymo suma pirmosiomis dienomis Alytuje - 6 eurai.

Per pirmas dienas kortelės taip pat buvo papildytos 198 mėnesiniais bilietais. Didžioji dalis jų yra pilnos vertės (41%) bei moksleivių mėnesiniai bilietai (37%). Mažiau įsigyta lengvatinių mėnesinių bilietų.

Elektroniniai bilietai taip pat buvo pildyti ir internetu. Pirmosiomis dienomis per www.autobusubilietai.lt papildytos 62 kortelės, vidutinė pildymo suma - 10 Eurų.

Fotogalerija


Komentarai

0
Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
traffix.lt

Šią savaitę Dzūkijoje

  • Rudens lygė