11 c Alytus
Pirmadienis, Spalio 26d.
SportasRankinis
2019 Balandžio 24d.
0

„Varsa-Stronglasas“ pradėjo kovas pusfinalyje

titleNuotraukų galerijaVarsiečių vartų sargas R. Cipkus

Ypatingo palaikymo Alytaus arenoje reikės dėl bilieto į Lietuvos rankinio lygos finalą kovojantiems „Varsos-Stronglaso“ vyrams.

25:32 (14:18) – tokiu rezultatu varsiečiai pirmąją pusfinalio kovą „Dragūnui“ Klaipėdoje pralaimėjo, o atsakomoji akistata Alytuje – jau balandžio 26-osios vakarą.

„Ruošėmės, bet paprasčiausiai pritrūko kažkiek fizinės ištvermės ir, aišku, klaidų skaičius neleido laimėti. Rytis Cipkus šiandien buvo aukštumoje, galima būtų jį pagirti, visi kovojo, stengėsi, tačiau klaidos pakišo koją. Penktadienį tikimės mažiau klaidų ir gero žaidimo. Išeinant į aikštelę tikslas yra laimėti, kovoti. Tą ir stengsimės padaryti“, – po pirmojo pusfinalio išvykoje kalbėjo Alytaus „Varsos-Stronglaso” treneris Robertas Paužuolis, kurio su Egidijumi Petkevičiumi vadovaujamoje komandoje rezultatyviausias buvo Nedas Buronko (7 įvarčiai), Rokas Lastauskas (6), Gintautas Adamkevičius ir Žygimantas Micevičius (po 3).

Kitoje pusfinalio poroje pergale taip pat pradėjo šeimininkai. Vilniuje „Šviesa“ 27:25 (11:12) nugalėjo Kauno „Granitą-Karį”. Lygos pusfinaliuose žaidžiama iki 2 pergalių, tad atsakomuosius mačus namuose laimėję alytiškiai bei kauniečiai serijas turėtų baigti išvykose. „Trečių rungtynių tikrai nenorime, tad važiuosime tik su tikslu užbaigti seriją“, - savaip kelionę į Alytų planuoja Klaipėdos rankininkai. Jeigu trečiųjų rungtynių dzūkų ir žemaičių pusfinalio poroje prireiktų, gegužės 1-ąją jos vyktų uostamiestyje.

Fotogalerija


Komentarai

0
Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
traffix.lt