0 c Alytus
Sekmadienis, Lapkričio 29d.
VideoreportažaiDzūkijaVerslasŠvietimas
2019 Balandžio 21d.
0

Geriausia įvertinti mokinių versliukai Dzūkijoje: „Lucid“, „Bag Budies“ ir „Klik-Čik“

title

Stiklainyje užkonservuotos nuotraukos, rankų darbo kuprinės šunims, ant kelnių užklijuoti piešiniai.  Tokiomis idėjomis pulsavo jaunieji startuoliai 5-oje mokinių mokomųjų bendrovių mugėje (MMB), vykusioje Dzūkijos sostinėje.

„Junior Achievement Lietuva" vėl surengė MMB mugę „Rimi“ prekybos centre Alytuje.

Šiemet parodyti gaminius ar teikiamas paslaugas panoro 21 bedrovė iš Pietų Lietuvos, o jaunuosius verslininkus aplankė net kelis merai – naujieji Alytaus miesto ir Lazdijų rajono vadovai.

Mokinių mugė tai – ne tik produktų pristatymas, bet ir vertinimas. Startuolius egzaminavo verslininkai, akademinės bendruomenės ir viešojo sektoriaus atstovai.

Vienos seniausių Alytuje įmonių akcinės bendrovės „Astra" valdybos pirmininkas Semion Bondarev domėjosi jaunųjų verslininkų kuriamais produktais. Didelę patirtį turintis buvęs ilgametis įmonės generalinis direktorius sako, kad pradėti verslą reikia kuo anksčiau, mat patirtis ir sėkmė ateina maždaug po dešimtmečio.

Komisijos sprendimu, pirmoji vieta atiteko mokinių bendrovei „Lucid“, „Bag Budies“ užėmė antra vietą, trečia vieta atiteko bendrovei „Klik-Čik“.


Naujausios žinios

Komentarai

0
Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
traffix.lt