17 c Alytus
Sekmadienis, Liepos 12d.
Videoreportažai
2019 Balandžio 18d.
0

Viešas Alytaus miesto mero prisaikdinimas Rotušės aikštėje tampa tradicija (©️ VIDEOĮRAŠAS)

title

Alytaus miesto mero inauguracijos ceremoniją pradėjo pučiamųjų instrumentų orkestro maršas.

Į Rotušės aikštę susirinko miesto tarybos nariai, alytiškiai, o taip pat Aplinkos ministras Kęstutis Mažeika, Seimo nariai Julius Sabatauskas ir Robertas Šarknickas, Alytaus rajono meras Algirdas Vrubliauskas, kadenciją baigęs miesto meras Vytautas Grigaravičius bei kiti svečiai, sveikintojai.

„Išrinkote iš 10-ies kandidatų labai puikų merą. Žinokit, pasakysiu paslaptį – net aš už jį balsavau...“, - susirinkusiuosius saviironija pralinksmino naujasis meras N. Cesiulis, kadencijos metu nežadantis stebuklų, nes „gyvena ne pasakose, o Alytuje“.

N. Cesiuliui savo sveikinimą perdavė Lietuvos Respublikos premjeras Saulius Skvernelis.

„Broli“, - taip į naująjį miesto merą kreipėsi ministras K. Mažeika, priminęs, kad su N. Cesiuliu yra pažįstamas nuo 2001-ųjų, kai drauge dalyvavo visuomeninėse, jaunimo organizacijų veiklose.

Abu alytiškiai seimūnai sveikino naująjį merą, o R. Šarknickas viešai padėkojo vakar darbą baigusiam V. Grigaravičiiui.

„Aš taip pat myliu Alytų, nes čia dirbu“, - padėti geruose darbuose Alytaus mieste linkėjo rajono vadovas A. Vrubliauskas, išreiškęs viltį, kad suras tinkamus bendrus sprendimus dėl gyvenančiųjų sodų bendrijose, dėl pramonės parko plėtros, o taip pat ir dėl viešojo transporto maršrutų. 

Artūras Galakvoščius naujam merui įteikė jo vadovaujamų Alytaus nakvynės namų savarankiško gyvenimo namų (kurių įkūrimui N. Cesiulis pasipriešino vienintelis iš kadenciją baigusios tarybos) gyventojo Rimanto Šaparnio sukurtą piešinį.

Verslo bendruomenės vardu kalbėjo Romualdas Ambroževičius ir Semion Bondarev.

Inauguracijos renginys baigėsi su šiemet jau 20 metų alytiškių dainuojamu, Andriaus Abromavičiaus pagal Antano Saulyno eiles sukurtu  miesto himnu „Alytus-Alytus". Naujasis miesto meras N. Cesiulis, vicemerė J. Šukevičienė ir kai kurie miesto tarybos nariai himną dainavo drauge.

Šventę vainikavo bendros nuotraukos ir pučiamųjų instrumentų orkestro pasirodymas su šokėjomis.

Dzūkijos sostinės savivaldos vadovo inauguracija tampa tradicija. Tai buvo antroji visiems alytiškiams skirta mero prisaikdinimo cerermonija. Pirmoji vyko prieš ketverius metus, prisaikdinant pirmąjį tiesiogiai išrinktą miesto merą.


Naujausios žinios

Komentarai

0
Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
traffix.lt