0 c Alytus
Penktadienis, Gruodžio 4d.
Politika
2019 Balandžio 17d.
13

N. Puteikis iš Lietuvos centro partijos pašalino M. Puidoko rinkimų štabo vadovę L. Radzevičiūtę

titleJ.Stacevičiaus nuotr.

Prezidento posto siekiantis Seimo narys, Lietuvos centro partijos (LCP) vadovas Naglis Puteikis pranešė, kad jo partijos narė Laura Radzevičiūtė iš partijos yra šalinama, nes kritikuoja partijos pirmininką. Nepaisant to, palaiko kitą kandidatą prezidento rinkimuose – Mindaugą Puidoką ir net tapo jo rinkimų štabo vadove.

„Lietuvos centro partijos valdyba 2019 m. balandžio mėn. 17 d. sustabdė Lauros Radzevičiūtės narystę Lietuvos centro partijoje (toliau – LCP) už LCP suvažiavimų sprendimų nevykdymą. 2017 m. vasario 12 d. LCP suvažiavimo sprendimu Lietuvos centro partijos kandidatu į Lietuvos Respublikos prezidentus buvo išrinktas Naglis Puteikis. Tačiau LCP narė Laura Radzevičiūtė atsisako vykdyti šį LCP suvažiavimo sprendimą“, – rašoma išplatintame pranešime.

Jame teigiama, kad L.Radzevičiūtė „aktyviai palaiko kito kandidato – M.Puidoko kandidatūrą“, ir „žiniasklaidoje kasdien aršiai kritikuoja savo partijos pirmininką, kandidatą į prezidentus N. Puteikį, skleidžia dezinformaciją apie LCP ją taip diskredituodama“, – rašoma pranešime spaudai. „Dėl tokių LCP įstatų pažeidimų ir LCP suvažiavimų sprendimų nevykdymo LCP valdyba sustabdė L. Radzevičiūtės narystę partijoje ir kreipėsi į LCP Etikos komisiją dėl L.Radzevičiūtės pašalinimo iš Lietuvos centro partijos narių“, – teigiama pranešime.

Skaitykite daugiau www.lrytas.lt


Komentarai

13
Komentuoti
Del manes2019-04-19
ji gali sedeti ir ant debeselio...tikrai ne pavydas mane grauzia..bet krautis politini kapitala ,negerbiant nei saves,nei kitu,lipant per galvas, siekiant vienokio ar kitokio posto, tikrai negarbinga.Nenoreciau sedeti ,nei taryboje,nei baznycioje,jei i mane ziuretu,kaip i raupsuota...juk gyvenimas labai greitai prabega...zinomuma ji vienokiu ar kitokiu atveju jau turi ,o pagarba pries dauguma rinkeju,kazkaip reikes uzsitarnauti,tik ar tai pavyks,parodys laikas.
tu-tu-tu2019-04-19
Paveluojote - traukinys isvyko. L.Radzevičiūtė nuo centro partijos jau Alytaus miesto taryboje-)) Nereikejo snausti..-))
Dzievuliau,dzievuliau2019-04-19
jinai tai dzidziule,o dabar dar ir stora ..tai jau niekas nededa dabon,praudu sakau,todel ir sirsta an viso svieto.Sprendziu,vaikeli,as pagal savi,uztad,kad ir as buvau baisausia grazi ir sdotna,o kap emiau sents,tai gi sirdau an viso svieto,net ir mano aa senis sakydavo..oi tu mano, Antosela,jau nuspenejai,kap kiaulaite,tai Rutkon aitai jau virs vidutinio...tep kad raikia sustaikyc ir visku priimts razumniau,kitap jau nebus ir grazios pasensta ir susterveja...srandziu,vaikeli,pagal savi ir susraukslejau ir is grazuoles mergos pasdariau cik strosna boba,net ir skepatukes nelabai jau cinka prieg burnos..tai va patarimas,sitai buvusiai graziai ir zdotnai..nesirsk ,tai maziau susraukslesi,kap smorskas,nu grybas,tas kur anksci pavasary dzygsta ir gait pasdaro cik sudo kruvuki.Tai ciek norejau pasakyc savo nuomony.
algis2019-04-19
oho p[anele pasitaisius
Na2019-04-18
Štai taip ir paaiškėja kas yra kas... Kaip senuose posmuose: "o jei imti iš giliau - skystimėlis pagaliau".
Rasuole2019-04-18
Nu negi si dama neturi ,nei orumo,nei savigarbos,nei moteriskumo,nei gedos,tik kazkoks taskymasis...ir lipimas per galvas...ar ji Motina turi?Man kaip motinai uz tokia dukra,patikekite,butu geda,nors as jos nepazystu,tik maciau kelias jos vedamas laidas,,demaskuoti,,ir to uzteko,tai moteris,kuri negerbia,nei saves,nei pasnekovo,tik skeryciojimasis ir cypimas net seiles teska..manau,kad ji issivaizduoja esanti proto bokstas,nors man taip neatrode...sitokio moters seilejimosi nemaciau net seime,isskyrus Grazuli..tikrai,stebedama ,,laidas,,man raudo skruostai uz ...ja.Tai mano nuomone.
kestutis2019-04-18
eiline prienu kaimiete o kiek alytuje triukšmo sukele
?2019-04-18
lauš Mindaugui .... ir rinkimus
alyciškei2019-04-18
šitas veiksmas skirtas žiopliems rinkėjams čia puteikio triukas prieš rinkimus
Alytiškė2019-04-18
Pagaliau atsipeikėjo ir Puteikis, tik Alytiškiai dar ne visi atsipeikėję, kad garsioji korespondentė yra tikra parazitė...
to Krasnickis2019-04-18
Jeigu jau imituoji Jurgi, tai pasisaugok, nes jeigu pas jurgi viskas propircinga, tai tokia ponia nelabai ka pajaus... o apie nulauzima, nei kalbos nera... sunaikins visiskai..
Krasnickis2019-04-17
Pas mane!
O 2019-04-17
O kai Puidokas nieko nelaimės, pas ką bėgs?
traffix.lt