1 c Alytus
Ketvirtadienis, Gruodžio 3d.
DzūkijaLaisvalaikis ir kultūra
2019 Balandžio 17d.
0

„Bunda rokas“ 5: Lietuvoje mažiausiu festivaliu besivadinantis renginys vyks rugpjūčio 16-18 d.

title

„Skrydžiai iš Airijos į Lietuvą jau užsakyti“, - apie savo tradicija tampantį muzikinį sugrįžimą į gimtinę teigia Darius Mileris.

Muzikiniame pasaulyje geriau Nojaus vardu žinomas dainų ir tekstų autorius bei gitaristas dar žiemą pasirūpino savo kelionę į vasaros pabaigoje rengiamą „Bunda roką“. Nors šis renginys kol kas organizuojamas tik savomis, bendraminčių lėšomis ir save įvardija Lietuvoje mažiausiu roko festivaliu, jis auga, o šiemet vyks jau 5-ą kartą.

Rugpjūčio 16-18 dienomis „Bunda rokas“ vyks 3 vietose. Kaip ir ankstesni renginiai, šiemet vėl prasidės Punios šile, prie partizanų bunkerio vyksiančia muzikos ir žodžio kompozicija.

Antroji diena prasidės ekskursija po istorinę sengirę bei kitas neseniai atrastas ar dar nežinomas Nemuno kilpų parko įžymybes, o baigsis tikro garso atlikėjų koncertu Budoriuose.

Paskutinę, trečiąją „Bunda roko“ dieną, kaip ir anksčiau, norima tęsti akustinio vidurdienio temą su muzika ir poezija Rumbonyse.

Praėjusiais metais į Šv. Trejybės bažnyčią susirinkusius žavėjo bardas Chris Ellys iš Slovakijos, šiemet iš šios muzikinėmis tradicijomis garsėjančios šalies į pagrindinę „Bunda roko“ programą atvyks 2 grupės, taip pat laukiama Lietuvos ir kitų šalių atlikėjų, atrinktųjų sąrašas po birželio 1 dienos bus skelbiamas per vasarą.

Jeigu pavyks derybos su garsiu Lietuvos ir užsienio atliekėju, gali būti, kad pagrindinės jubiliejinio „Bunda roko“ dienos koncertas bus rengiamas didelėje scenoje, tačiau jeigu superžvaigždžių 2019-ųjų programoje neatsiras, pasirodymai vyks pernai pastatytoje scenoje, o bilietų nebus, o, kaip ir ikišiol, toliau galios simbolinis ekologinis įėjimo/įvažiavimo (stovyklavietės) mokestis.

Per 4 „Bunda rokus“ Bundoriuose ir apylinkėse jau koncertavo pavieniai atlikėjai, kūrėjai ar jų grupės iš 7 šalių – Airijos, Australijos, Latvijos, Lenkijos, Baltarusijos, Šveicarijos ir, žinoma, Lietuvos. 


Komentarai

0
Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
traffix.lt