17 c Alytus
Sekmadienis, Rugpjūčio 9d.
Alytus
2019 Balandžio 16d.
0

Policijos komisariate surengta atvirų durų diena

titleNuotraukų galerija

Susidomėję policijos pareigūno profesija moksleiviai atvyko į atvirų durų renginį Alytaus apskrities vyriausiajame policijos komisariate (VPK).

Renginio įžanginį žodį taręs Alytaus apskr. VPK viršininkas Alvydas Jurgelevičius pabrėžė, jog šiandien jaunimas sužinos jiems aktualią informaciją ir   galbūt ateityje jie papildys policijos pareigūnų gretas.

Mokiniai buvo supažindinti su stojimo į Lietuvos policijos mokyklą sąlygomis, kursantė iš Mykolo Romerio universiteto pristatė savo ir kitas studijų programas ir po renginio aktyviai dalijosi asmenine patirtimi bei patarimais.

Dalyvavo ir Lietuvos kriminalinės policijos biuro, Lietuvos policijos antiteroristinių operacijų rinktinės „Aras“, Lietuvos policijos kriminalistinių tyrimų centro ir komisariato skyriaus pareigūnai, kurie demonstravo mokiniams įvairius policijos darbe naudojamus tyrimo metodus, rodė, kaip atpažinti tikrą ir suklastotą dokumentą bei įvairaus nominalo pinigus. Jaunimas panoro pasimatuoti policijos pareigūno aprangos detales bei susidomėję nagrinėjo tarnybinius ginklus bei specialiąsias priemones.

Renginio pabaigoje, visi išėjo apžiūrėti tarnybinių policijos automobilių, kurie visuomet sulaukia didelio jaunųjų dalyvių dėmesio.

Fotogalerija


Komentarai

0
Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
traffix.lt

Šią savaitę Dzūkijoje

  • Žydiška gatvelė