4 c Alytus
Penktadienis, Lapkričio 27d.
VideoreportažaiAlytusPolitika
2019 Balandžio 15d.
12

Maištas laive: pareikštas nepasitikėjimas „Už Alytų" lyderiu T. Pačėsu (©️ VIDEOĮRAŠAS)

titleNuotraukų galerija

Dalis judėjimo „Už Alytų" narių ragina Tomą Pačėsą trauktis. „Rekomenduojame T. Pačėsui steigti savo judėjimą negadinant pozityvios Visuomeninio judėjimo „Už Alytų" ideologijos",- spaudos konferencijoje sakė Sigitas Leonavičius.

Pirmadienio  pavakarę Alytaus miesto savivaldybėje vyko Visuomeninio judėjimo „Už Alytų"  narių spaudos konferencija, kurios metu buvę bendražygiai pareiškė nepasitikėjimą dabartiniu jų lyderiu Tomu Pačėsu.

„2014 metų pabaigoje Visuomeninis judėjimas „Už Alytų"  buvo steigiamas siekiant kilnių ir pozityvių tikslų. Pagrindiniai  jų: suburti Alytaus mieste gyvenančius, dirbančius ar kitaip su Alytimi susijusius asmenis Alytaus miesto problemoms spręsti, atstovauti miestiečių interesus ir juos ginti. Narių veikla buvo grindžiama pagarba žmonėms, noru jiems padėti, neabejingumu.

Deja, bet pozityvioji judėjimo ideologija ir koncepcija buvo paminta rinkininiu laikotarpiu, kai judėjimo pirmininkas T.Pačėsas organizavo neetišką politinę viešinimo kampaniją ne tik kitų politinių oponentų, bet ir savo asociacijos narių atžvilgiu, o taip pat neužtikrino tinkamo asociacijos valdymo, sudarydamas galimybę asociacijos nariams kandidatuoti kitų partijų sąrašuose, todėl

1. Mes. žemiau pasirašę visuomeninio judėjimo „Už Alytų" tarybos nariai, atsiribojame nuo neetiškos politinės retorikos, nukreiptos prieš kitas politines partijas ir rinkimų komitetus rinkiminiu laikotarpiu, nes tai buvo daroma be judėjimo „Už Alytų" tarybos narių pritarimo.

2.  Mes, visuomeninio judėjimo „Už Alytų" tarybos nariai, reiškiame nepasitikėjimą T.Pačėsui dėl jo autoritarinio, demokratiškumo bei teisėtumo principus paminančio judėjimo valdymo ir siūlome atsistatydinti bei palikti judėjimą, nes jo valdymo metodai ir ideologija prieštarauja visuomeninio judęjimo „Už Alytų" koncepcijai - burti ir vienyti. 

3. Rekomenduojame T. Pačėsui steigti savo judėjimą negriaunant pozityvios Visuomeninio judėjimo „Už Alytų" ideologijos“- skelbiama išplatintame viešame pareiškime, kurį pasirašė 12 iš 18 „Už Alytų" tarybos narių.

Praėjusią savaitę  6 judėjimo tarybos nariai iš „Už Alytų" gretų pašalino 45 judėjimo narius.  Jų pašalinimas buvo motyvuojamas nesumokėtu nario mokesčiu arba  pačių narių prašymu trauktis iš judėjimo gretų.

Į Alytaus miesto tarybą su „Už Alytų" vėliava buvo išrinkti 5 tarybos nariai: Valius Micevičius, Sigitas Leonavičius, Tomas Pačėsas, Danutė Remeikienė ir mero posto siekęs Gediminas Daukšys.

Fotogalerija


Naujausios žinios

Komentarai

12
Komentuoti
Alytus2019-04-23
Be Pacesos šį partija daug gaugiau būtų pasiekusi.. Jis tik moka purvą pilti ant kitų.. Pasižiūri geriau kaip jis elgėsi su visais atrodo kad esą Alytaus dievas.. Deja.
Dzūkui2019-04-23
Vargšas esi žmogelis, iki šios dienos nesupratai, nematai ir nenori matyti, kad Leonavičiui jokių kėdžių nereikia. Todėl jis ir siutina juos, kurie ateina į valdžią tik pasipelnyti
Apie2019-04-19
Viena is 12 dar suzinosite...
:)2019-04-17
Viščiukų maištas :))))
???2019-04-16
Prisiminkite kaip atsirado frakcija ­„Uz Alytu “? Tame yra dalis visu nesutarimu judejime „Uz Alytu“
REZIUME2019-04-16
Atejo Sauliukas ir sugriove..-))
po laiko2019-04-16
Sigitas Leonavičius protingas vyras, kodėl tik po kurio laiko supranta, kad "Alytaus piliečiai" reiškia "Grigaravičiaus piliečius", o "Už Alytų" reiškia "Už Pačėsą".
JR2019-04-16
Pačėsas - politikas - daugiau nei juokinga.
Sauliukas2019-04-16
Sakiau, kad taip bus, o jūs netikėjot. Ką dar reikia sugriaut?
Dzukas2019-04-15
Ponas leonavicius valdzios uzsimane, reikejo spresti reikalus pries puse metu o ne db kaip jau rinkimai pasibaige sikta kede gavote ir pretenzijas pradejote reiksti
Gedutis2019-04-15
ir velnias nešė mane į tą galerą...
Laba diena2019-04-15
Ilgai dar ir taip pratempė
traffix.lt