1 c Alytus
Sekmadienis, Lapkričio 29d.
Laisvalaikis ir kultūraAlytausgidas.lt rekomenduoja
2019 Balandžio 15d.
0

Alytuje – „Amber cirkas“: liko 5 pasirodymai

title

Alytuje gastroliuoja „Amber cirkas“. Kalbant apie šį cirką, žodis „gastrolės“ gal ir nėra pats tinkamiausias, mat  „Amber“ – Dzūkijos sostinėje susikūręs, čia registruotas, ilgametes „Alytaus“, „Dzūkijos“ studijų ir dar ankstesnes tradicijas tęsiantis cirkas.

„Gintaras – Baltijos auksas“, - programą pradeda „gintarinio“ cirko konferansjė Audingas Aleknavičius, pristatantis įvairaus amžiaus, žanrų atlikėjus, aujausios programos dalyvius iš Lietuvos ir užsienio.

„Amber cirko“ vadovas Darius Ščesnulevičius pasidžiaugė, kad į gimtąjį Alytų pavyko sugrįžti su nauja programa, o be jo, Alberto Chazbijavičiaus, Gedimino Maldanio bei kitų Lietuvos, užsienio artistų – ir gyvūnai, kurių būryje yra Dalios Ibelhauptaitės režisuotoje operoje „Pajacai“ išgarsėjęs aktorius asiliukas Alanas bei kiti keturkojai.

Gastrolių sezoną su nauja programa pradedantis „Amber cirkas“ Alytuje įsikūręs aikštėje prie „Circle K“ degalinės, Stiklinio verslo centro ir „Jotvingio“. Dar liko 5 pasirodymai: balandžio 17, 18, 19 d. (18.30 val.), 20 d. (17 val.) ir 21 d. (15 val.).


Naujausios žinios

Komentarai

0
Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
traffix.lt