1 c Alytus
Penktadienis, Balandžio 10d.
Alytus
2019 Balandžio 12d.
3

Kas taps Alytaus miesto mero pavaduotojais?

titleAlytaus miesto savivadybėAlytausgidas.lt nuotr.

Skaičiuodami paskutines dienas iki naujojo mero prisaikdinimo rinkėjai laukia ir žinių dėl kitų Alytaus miesto vadovų.

Kol kas nepatvirtintais duomenimis, būsimam Alytaus miesto merui Nerijui Cesiuliui turėtų talkinti Jurgita Šukevičienė, kuriai gali atitekti vicemerės postas.

Kaip ir N. Cesiulis, J. Šukevičienė – socialdemokratė, aktyviai dirbusi savivaldybių rinkimų kampanijoje.

Ponia Jurgita nebūtų naujokė Rotušėje, ilgą laiką ji darbavosi miesto savivaldybės viešųjų ir užsienio ryšių skyriuje, buvo įvairių komisijų narė ir vadovė.

Pastaruoju metu J. Šukevičienė dirbo Seimo nario, socialdemokrato Juliaus Sabatausko padėjėja.

Dar vieno vicemero kėdė Alytaus miesto savivadybėje matuojama konservatorių atstovui Andriui Jučui. Jis – ilgametis miesto savivaldybės tarybos politikas.

Prieš savivaldybių tarybų rinkimus ponas Andrius buvo vienas iš partijos pretendentų į merus, tačiau miesto skyriaus rinkimuose nusileido konservatorių kandidatu tapusiam Šarūnui Klėgeriui.

Pastaraisiais metais A. Jučas dirba Alytaus regiono atliekų tvarkymo centro biologiškai skaidžių atliekų tvarkymo padalinio vadovu.

Kas taps miesto savivaldybės administracijos direktoriumi(-e) ir jo(-s) pavaduotoju(-ais), kol kas dar nežinoma, tačiau greičiausia, kad šis postas atiteks kažkam iš būsimos valdančiosios daugumos, į kurią dar prieš antrąjį mero rinkimų turą susibūrė miesto socialdemokratai, konservatoriai, valstiečiai, piliečiai ir liberalė Nijolė Makštutienė.


Komentarai

3
Komentuoti
Neįtikėtina, bet akivaizdu2019-04-14
AKIVAIZDU, bet NEĮTIKĖTINA: daugiau nei 2 metus automobilių parkavimo aikštelę prie JAZMINŲ TURGAUS ir Jazminų turgaus VERSLĄ kartu siekė SUGRIAUTI Jeremič , advokatas V. Kucevičius bei vienos žiauriausių Lietuvos NUSIKALTĖLIŲ GRUPUOTĖS lyderis. Šių veikėjų grupuotės neteisėtą poziciją SAVIVALDYBĖJE PALAIKĖ ( pozicijos sutapos su ) miesto archit. M. MATAŽINSKO ( N. Makštutienės žentas ), V. Bartusevičienės , administracijos direktoriaus V. JASTREMSKO kooperatyvas – BRIGADA, kurie dėl to, kad GRIAUTI AIKŠTELĘ IR VERSLĄ ne kartą VEIKĖ NETEISĖTAI, PAŽEIDINĖJO ĮSTATYMUS. Manome, kad TEISĖSAUGOS INSTITUCIJOS savivaldybę privalo ginti nuo tokių veikėjų.
Aurimas2019-04-12
dabar klausimas ne i tema Gerbiamas musu mere yra situacija tokia zmones eina savaitgaly ziuret Dzukijos varzybu sporto rumuose kuom gryst i namus?as manyciau reiketu grafikus padaryt kad kiekvienas zmogus autobusu pasiektu namus saugiai butu kreipiuosi i Nauja musu Mera
Kašioras2019-04-12
Optimaliausias variantas iš visų įmanomų. Dar iš savo frakcijos išpašalvoninkit molijonų py....toją, bei kašiorų arti neprisileiskit ir viskas bus gut
traffix.lt