21 c Alytus
Penktadienis, Birželio 5d.
Jaunimas
2019 Balandžio 11d.
0

„Spote“ pasižymėjo „Vanagai“, „Dramd“ ir „Simniečiai“

titleNuotraukų galerija

Jaunimo pamėgtoje Alytaus kavinėje „Spotas“ 23 kartą vyko moksleivių teisinių žinių konkurso „Temidė“ pirmojo etapo protmūšis.

Į teisinių žinių konkursą susirinko net 7 komandos – 3 iš Alytau„Spote“ žiniomis pasižymėjo „Vanagų“, „Dramd“ ir „Simniečių“ komandoms
s rajono ir 4 iš Alytaus miesto: Adolfo Ramanausko-Vanago gimnazijos „Vanagai“, Daugų Vlado Mirono gimnazijos DVM, Putinų gimnazijos „Draugai“, Pivašiūnų gimnazijos „Juoda balta“, Jotvingių gimnazijos „Jotvingiai“, Simno gimnazijos „Simniečiai“ bei jaunųjų policijos rėmėjų „Dramd“ komandos.

Pasibaigus etapo turams paaiškėjo, kad pirmoje  vietoje – „Vanagai“, o kas užims antrą ir trečią vietas buvo neaišku. Šį kartą prireikė ir papildomų klausimų, kadangi 2 lygiavertės komandos surinko vienodą balų skaičių.

Sukaupę visą savo išmonę ir atsakę į papildomus klausimus 2 vietą užėmė „Dramd“, 3 vietos prizais buvo apdovanoti „Simniečiai“ komandos nariai.

Prizinių vietų laimėtojai buvo apdovanoti vertingomis dovanomis – išmaniosiomis apyrankėmis, rašikliais su žibintuvėlio, lazerio ir lietiklio funkcija bei termo puodeliais. Visiems kitiems dalyviams buvo įteiktos „Temidė“ konkurso padėkos, medaliai ir mielos smulkmenos. Komandas atlydėję mokytojai taip pat neliko be dovanų.

„Temidės“ organizatoriai dėkoja Alytaus rajono savivaldybės švietimo, kultūros ir sporto skyriui ir Alytaus miesto savivaldybės švietimo ir sporto skyriui už svarų indėlį rengiant šį konkursą. 2 etapas, kuriame varžysis visos apskrities komandos, o laimėjusioji gins Alytaus vardą respublikiniame konkurso etape.

Fotogalerija


Komentarai

0
Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
traffix.lt

Šią savaitę Dzūkijoje

  • Tėvo diena | Mano aktyvus tėtis