6 c Alytus
Penktadienis, Balandžio 3d.
Alytus
2019 Balandžio 10d.
2

Balsavimas: už alytiškių iniciatyvas, kurios bus finansuojamos miesto savivaldybės lėšomis

titleNuotraukų galerija

Alytaus miesto savivaldybė paskelbė balsavimą už labiausiai patikusią iniciatyvą, o laimėjusi bus įgyvendinta savivaldybės biudžeto lėšomis.

Iš viso gauta 14 paraiškų, jose aprašytas iniciatyvas vertino komisija, sudaryta iš tarybos narių, administracijos tarnautojų ir bendruomenės atstovų. Įvertinus visas paraiškas, balsavimui komisija teikia 10 iniciatyvų, likusios neteikiamos, nes buvo pasiūlytos įgyvendinti ne viešosiose teritorijose.

Tiek mažųjų, tiek didžiųjų projektų kategorijų iniciatyvos pasiskirstė po lygiai, t. y. abejų kategorijų teikiama po 5 projektus. Tarp pateiktų pasiūlymų yra skulptūros, treniruokliai, laipynės, miesto vartai, skvero sutvarkymas ir kt.

„Pirmieji Lietuvoje miesto gyventojams pasiūlėme patiems išsirinkti ir nuspręsti, kurioje vietoje ir kokia idėja turėtų būti įgyvendinta miesto lėšomis. Toks biudžeto skirstymo modelis inovatyvus ne tik Lietuvoje, bet ir Europoje. Mūsų komanda ne kartą šią praktiką pristatė kitoms savivaldybėms, esame ir Europos politikos inovacijų miestuose finalininkai“, – teigia Alytaus miesto savivaldybės komunikacijos skyriaus vedėja Modesta Tarasauskienė.

Visi miestiečiai nuo 16 metų iki birželio 25 d. internetu gali balsuoti už pasiūlytų iniciatyvų projektus, o daugiausiai alytiškių palaikymo sulaukusios iniciatyvos bus įgyvendintos savivaldybės biudžeto lėšomis.

Balsuokime už dviejų atskirų kategorijų projektus. Mažųjų projektų kategorijoje teikiamos iniciatyvos iki 25 tūkst. eurų vertės, jos bus įgyvendintos dar šiemet. Didieji projektai – iki 150 tūkst. eurų – bus įgyvendinti kitais metais, kuomet bus parengtas projektas ir techninė dokumentacija.

Siūlomi mažos apimties (iki 25 tūkst. eurų vertės) projektai:
1.    „Aktyvus laisvalaikis šeimai“
2.    Paminklinė lenta gydytojui Benjaminui Petrovui Lelijų g. 44
3.    Grilio zona Jaunimo parke
4.    Bronzinės voverės su riešutu skulptūra
5.    Romo Kalantos skvero įrengimas ir šalia esančios teritorijos sutvarkymas

Siūlomi didelės apimties (iki 150 tūkst. eurų vertės) projektai:
1.    „Alytus-Myliu“ miesto vartai
2.    Gluosnių gatvės išasfaltavimas
3.    „Sporto gatvės praplėtimas – saugus kelias į mokyklą“
4.    Lauko laipiojimo sienelė
5.    „Bendraujame, judame, svajojame, siekiame“

Balsuoti galima vieną kartą už ne daugiau kaip 5 sąrašo projektus, nurodant savo vardą, pavardę, asmens kodą ir adresą. Asmens kodas, nurodytas balsavimo metu, bus naudojamas tik asmens tapatybei patikrinti ir bus saugomas iki balsavimo pabaigos, laikantis asmens duomenų apsaugos reikalavimų.

 

Už siūlomus projektus iki birželio balsuojame ČIA!

Fotogalerija


Komentarai

2
Komentuoti
Roma2019-04-13
Geriau nutiestumėte pėsčiųjų taką Stoties gatvėje, nes ir dviratininkai ir norintys paeiti pėsčiomis turi eiti važiojamuoju keliu.
Rasa2019-04-12
Labai menkaverčiai projektai. Ir kas tokius sugalvojo
traffix.lt