2 c Alytus
Penktadienis, Gruodžio 4d.
Laisvalaikis ir kultūra
2019 Balandžio 10d.
0

Aktoriai milijonieriai – lėktuvai, safaris ir svajonių vaidmuo filme

titleNuotraukų galerija

Kol profesionalaus komedijos teatro „Domino“ nuotykių ir intrigų kupina komedija „(Ne)tikras milijonierius“ užkariauja Lietuvos žiūrovų simpatijas, šaunieji „Domino“ aktoriai svarsto, į kokius nuotykius leistųsi, jei patys laimėtų milijoną.

„Daryčiau viską, kad tik neišsikraustyčiau iš proto ir neiššvaistyčiau to milijono,“ – juokdamasis sako „(Ne)tikro milijonieriaus“ žvaigždė ir vienas mylimiausių teatro aktorių Eimutis Kvoščiauskas. Ir priduria, kad, protingai investavęs laimėjimą, jo dalį būtinai paaukotų vaikams, senelių namams ir žmonėms, kuriems pagalbos reikia labiausiai.

Šmaikščioji Emilija Latėnaitė-Beliauskienė pasiūlo originalią idėją – už laimėtą milijoną sukurti puikų filmą, kuriame pati suvaidintų pagrindinį vaidmenį. O po filmo apkeliautų egzotiškąjį Afrikos žemyną. „Dar finansuočiau mokymus tėvams, auginantiems vaikus su autizmo sutrikimu,“ – priduria ji.

Pakelti laimėtą milijoną į dangų žada Sakalas Uždavinys. Jis įsteigtų mokyklą, kurioje būtų rengiami lėktuvų pilotai. „Be abejonės, pačiam irgi būtų galimybė pasiskraidyti kietu sklandytuvu,“ – priduria aktorius.

Jaunosios kartos aktorė Gabrielė Malinauskaitė atsargiai vertina galimybes tapti milijoniere: „Jei protingai nesugalvosi, kaip panaudoti milijoną, jis gali greitai išnykti“. Akimirką pasvarsčiusi, Gabrielė nusprendžia iškeliauti į safarį ir susitikti su liūtais. O likusius pinigus skirti nykstančių gyvūnų apsaugai bei jaunųjų talentų mokslams.

Na, o kaip pasielgs netikėtai milijonieriumi tapęs bedarbis Dominykas Pinjonas ir ar iš tiesų piniguose slypi laimė, sužinokite balandžio 24 d. apsilankę „Domino“ nuotykių komedijoje „(Ne)tikras milijonierius“, kuri vyks Alytaus kultūros ir komunikacijos centre. Spektaklio režisierius – populiarusis Ramūnas Cicėnas, o pagrindinius vaidmenis sukūrė svajojantys „milijonieriai“ Eimutis Kvoščiauskas, Emilija Latėnaitė-Beliauskienė, Gabrielė Malinauskaitė, Sakalas Uždavinys ir visas būrys žiūrovų pamėgtų „Domino“ aktorių.  

Daugiau informacijos apie spektaklį: www.dominoteatras.lt.

 

 

 

Fotogalerija


Komentarai

0
Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
traffix.lt