14 c Alytus
Antradienis, Liepos 7d.
Verslas
2019 Balandžio 9d.
0

Palieka „Maxima“, „Stokrotka ir „T market“ parduotuves valdančią grupę

titleD. Misiūnas

Iš Alytaus kilęs garsus vadybininkas Dalius Misiūnas, iki šiol vadovavęs įvairioms Lietuvos ir užsienio įmonėms, ieškosis naujos darbovietės arba turės laiko ilgesnėms atostogoms. 

„Maxima grupė“ paskelbė, kad atsisveikina su generalinio direktoriaus pareigose dirbusiu D. Misiūnu.

„Dėkoju Daliui Misiūnui, kurio nuoširdaus darbo dėka grupė įgyvendino ne vieną ambicingą iniciatyvą“, – sakė „Maxima grupės“ savininkės „Vilniaus prekybos“ vadovas Mantas Kuncaitis. Pasak jo, sprendimas dėl „Maxima grupės“ vadovo priimtas abipusiu susitarimu, išsiskyrus D. Misūno požiūriui su „Vilniaus prekyba“ dėl tolesnio veiklos vystymo.

„Svarbiausia akcininkų man kelta užduotis buvo „Maxima grupę“ parengti naujam veiklos ir plėtros etapui. Šiuo tikslu sėkmingai išplatinome didžiausią regione obligacijų emisiją, įsigijome ir sujungėme keletą prekybos tinklų Lenkijoje, suformavome stiprią vadovų komandą. Be to, šių metų pradžioje parengėme ir pasitvirtinome ilgalaikę grupės vystymo strategiją iki 2025 m. Planuodami tolesnį organizacijos veiklos etapą sutarėme, kad įmonei reikia naujo vadovo“, – patvirtino D. Misiūnas, „Maxima grupei“ vadovavęs nuo 2018 m. vasario, iki 2025-ųjų numatęs, kad  investuoti kasmet beveik po 100 mln.  (iš viso mažiausiai 600 mln.) eurų ier juos skirti parduotuvių tinklo stiprinimui esamose ir naujose rinkose, naujų pardavimo kanalų plėtrai bei siekti, kad įmonių grupės pajamos kasmet augtų 7 proc.

Per šį laiką alytiškis vadovavo ne tik „Maxima grupei“, buvo valdybos pirmininku ir generalinu direktoriumi, tačiau ir pirmininkavo dukterinės bendrovės „Maxima LT“ valdybai, kurį laiką buvo ir „Maxima“ franšizės bei agentavimo paslaugas teikiančios bendrovės „Franmax“ vadovu, o taip pat „Emperia Holding S.A.“ stebėtojų tarybos nariu.

„Maxima“ kapitalui dabar priklausanti „Emperia Holding S.A.“ buvo įsigyta už 276 mln. eurų su Lenkijoje veikiančiu prekybos tinklu „Stokrotka“, prie jo prijungtas dar vienas iš lenkų nusipirktas tinklas „Aldik“. „Maxima grupė“ – ne tik šių parduotuvių Lenkijoje, tačiau ir Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje veikiančio prekybos tinklo „Maxima“ savininkė, Bugarijoje valdanti „T market“ parduotuves.

Iki karjeros „Maxima“ kapitalo įmonėse D. Misiūnas ėjo „SBA baldų kompanijos“ generalinio direktoriaus ir viceprezidento pareigas, prieš tai buvo „Lietuvos energijos“ valdybos pirmininkas ir užėmė generalinio direktoriaus pareigas, dar anksčiau vadovavo „Lietuvos  energijos gamybai", dirbo verslo konsultacijų bendrovėje „Ernst&Young“, inžinerinių paslaugų bendrovėje „Sweco“.


Komentarai

0
Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
traffix.lt