2 c Alytus
Penktadienis, Lapkričio 27d.
AlytusVerslas
2019 Balandžio 9d.
2

Priešais Rotušę turėtų išdygti daugiaaukštis (VIZUALIZACIJA)

titleNuotraukų galerija

4 aukštai į Rotušės pusę ir dar daugiau aukštingumo – į kiemo pusę. Toks daugiaaukštis pastatas suplanuotas Alytaus miesto centre, adresu S. Dariaus ir S. Girėno g. 9.

Naujasis daugiaaukštis, kurio fasade suprojektuoti 4 aukštai (tiek pat, kiek ir priešais stovinčios Rotušės pastate), turėtų įsiterpti tarp „Nemuno“ prekybos centro (Rotušės g. 10) ir naujojo statinio (S. Dariaus ir S. Girėno g. 5A), kuriuo naudojasi „Lietuvos draudimas“.   

Naujos statybos objektas aukštesnis bus į kiemo pusę (sporto mokyklos, kraštotyros muziejaus, kino teatro, „Nemuno“) ir sieks 6 aukštus.

Daugiaaukštį suprojektavo Vilniaus bendrovė „Vertės inovacija“, jos vadovas, „Baltic architects group“ studijos architektas Marijus Surdokas.

Kaip Alytausgidas.lt sakė projekto vadovė Katažina Rukšienė, funkciškai ir tūriškai pastatas bus iš dviejų korpusų, kurių vienas skirtas prekybai, kitas – gyvenamiesiems butams.

Daugiau ploto numatoma skirti negyvenamosioms, prekybos, verslo patalpoms.

S. Dariaus ir S. Girėno g. 9 daugiaaukštį, kurio bendras plotas sieks per 3 tūkst. kvadratinių metrų, turėtų statyti Alytuje registruota bendrovė „Septusa“.

Fotogalerija


Komentarai

2
Komentuoti
Kimirsenas2019-04-09
cia dar matyt pilicininkas atkateli uz sita projekteli :D
Architektorius2019-04-09
Dar šalia esančią Nemuno cvekų krautuvę reiktų paversti normakia vieta ir viskas ok
traffix.lt