4 c Alytus
Penktadienis, Lapkričio 27d.
AlytusLaisvalaikis ir kultūra
2019 Balandžio 8d.
0

Pradėta Alytaus šventės eisenos dalyvių registracija

title

Artėja masiškiausia Alytaus miesto gimtadienio šventė. Šiemet, prisiminus alytiškio rašytojo Jurgio Kunčino kūrybą,  ji pavadinta  „Vainikas soscinei“. Gausią įspūdingų renginių pynę  tradiciškai pradės miestiečių mėgstama eisena.   

Naująja gatve, miestiečių pageidavimu, eisena judės „Per pačią miesto širdį“ ir sustos Rotušės aikštėje, kur bus surengtas iškilmingas Alytaus miesto gimtadienio atidarymas: paskelbtas Garbės pilietis, įteiktos „Kultūros premijos“, „Auksinė žurnalistų plunksna“. Vėliau renginiai persikels į gamtos prieglobstį – prie Mažosios Dailidės įsikurs menų scena, kurioje muzikuos jaunimo pamėgtos grupės, vyks alternatyvaus ir gatvės meno reiškiniai, o  sutemus žemę ir dangų nušvies nakties fejerija. Dainų slėnyje didžiojoje scenoje gros čia kuriantys bei iš Alytaus kilę muzikantai, didžiausios Lietuvos scenos žvaigždės. Sekite naujienas ir netrukus sužinosite, kas sveikins Alytų ir jus.

Dainų slėnio prieigose gerą nuotaiką kurs liaudiškos kapelos ir etninės kultūros puoselėtojai bei vaikų balsai, o šurmuliuojanti tautodailininkų ir amatininkų mugė pakvies išsirinkti tai, kas skaniausia ir gražiausia.  Alytaus miesto gimtadienį „Vainikas soscinei“ (J. Kunčinas) švęsime birželio 14-16 dienomis, jį rengia Alytaus miesto teatras kartu su Alytaus miesto savivaldybe.

Įmonės, organizacijos, institucijos, seniūnaitijos, sporto, meno kolektyvai ir visi norintys jau dabar kviečiami  tapti šventinės eisenos „Vainikas soscinei“ dalimi ir registruotis adresu https://bit.ly/2XX2LVU.

Užsiregistravusieji bus individualiai informuoti apie eisenos rikiuotę. Kurkime „ Vainiką soscinei“ kartu!


Komentarai

0
Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
traffix.lt